Меню



Підсумки "Різдвяного балу — 2013"

Уже десятий рік поспіль у Рівному святковий настрій приходить разом із танцем. Всіх, хто любить красу і мистецтво, збирає в ошатні зали "Різдвяний бал". Цього року захід відбувся 21–22 грудня за сприяння Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому та Громадської організації клубу спортивного танцю "Флеш", під патронатом міського голови Володимира Хомка.


Жива музика джаз-оркестру "Мегаполіс", нарядні костюми учасників та глядачів і, звісно, неймовірно красиві танцювальні номери — феєричне видовище, що стало вдалим відкриття новорічно-різвяного сезону.

У "Різдвяному балі — 2013" взяло участь понад 500-а танцівників із п’яти країн, серед яких, Україна, Росія, Молдова, Грузія та Ізраїль. Оцінювало конкурсантів журі із 40 заслужених майстрів танцю та неодноразових чемпіонів різних країн.

Результати конкурсної програми

Молодь 1 St

Фінал

1.  Федорчук Тарас і Романкевич Ірина (м. Рівне, "Vega-Dance"), тренери:  Городниченко Вадим, Шуль Валерія.

2. Лозін Богдан і Лозіна Валентина (м. Тернопіль, "Альянс"), тренер: Полигач Ольга.

3. Міклушов Артемій і Семенюк Олександра (м. Луцьк, "Ритм"), тренери: Застровська Світлана, Застровський Сергій.

4. Гвоздецький Петро і  Арендарчук Ірина (м. Рівне, "Фортуна"), тренер: Підопригора Ніна.

Молодь 1 Lat

Фінал

1. Степурко Влад і Васютяк Даяна (м. Київ, "Зоряний"), тренери: Зощук Євгеній, Зощук Світлана.

2. Лозін Богдан і  Лозіна Валентина (м. Тернопіль, "Альянс"), тренер: Полигач Ольга.

3. Міклушов Артемій і Семенюк Олександра (м. Луцьк, "Ритм"), тренери: Застровська Світлана, Застровський Сергій.

4.  Горбацьо Руслан і  Жеребецька Катерина (м. Львів, "Crystal"), тренер: Лаптєва Олександра.

Молодь 2 Lat

Фінал

1. Колісніченко Володимир і Логвинова Анна (м. Горлівка, "Ладушки"), тренер: Казатинський Олександр.

2. Ярош Володимир і Кирилюк Лілія (м. Львів, "Crystal"), тренер: Лаптєва Олександра.

Дорослі Lat

Фінал

1. Філінюк Назарій і Мушинська Ірина (м. Київ, "Діамант-Еліт"), тренер: Машина Лариса.

2.  Татарников Андрій і Єрмакова Поліна (м. Донецьк, "Шанс"), тренери: Колчін Ігор, Колчіна Вікторія.

3. Колісніченко Володимир і Логвинова Анна (м. Горлівка, "Ладушки"), тренер: Казатинський Олександр.

4.  Ярош Володимир і Кирилюк Лілія (м. Львів, "Crystal"), тренер: Лаптєва Олександра.

5. Андрушко Артур і Нетлух Ольга (м. Львів, "Crystal"), тренер: Лаптєва Олександра.

6.  Мироненко Дмитро і Назаренко Катерина (м. Київ, "Стрім-Данс"), тренер: Городецький Андрій.