Add organization Report…
Menu
8 february 2016

Кохання на згадку. Фотосесія від Олени Чаборай

Яскраві моменти поряд із коханими та рідними хочеться зберегти назавжди, адже саме тоді наші очі сяють найяскравіше, а почуття — найщиріші. Зробіть своїм близьким безцінний презент — спогади про щастя. Фотограф Олена Чаборай пропонує подарункові сертифікати на фотосесію до Дня Святого Валентина та 8 березня для закоханих пар, сімей, діток та індивідуальні стилізовані фотосесії.

Представниці прекрасної половини людства люблять милуватися своєю зовнішністю й експерементувати з образами. Олена Чаборай підкаже кожній жінці секрети розкутості й впевненості перед фотокамерою, розкриє індивідуальність і здивує абсолютно новими ідеями. Вам лишається обрати, ким бути цього разу — грайливою кокеткою, роковою жінкою, бізнес-леді чи турботливою господинею.

Фотосесію можна влаштувати на виїзді — вдома, на вулиці, у кав’ярні, театрі, магазині тощо, або ж у стилізованій фотостудії "Like it Photo".

Якщо ж ви хочете подарувати фотосесію для свого коханого чоловіка — варіантів безліч. Він зможе відчути себе справжнім мачо, супергероєм чи крутим спортсменом, усе залежить від особистих вподобань вашого мужчини. Такий сюрприз неабияк підвищить самооцінку вашої другої половинки, а також допоможе втілити його фантазії у життя.

А щоб розділити святкову мить на двох — влаштуйте спільну фотосесію. Олена Чаборай порадить найвдаліші локації та образи, щоб красиві закохані обличчя на фото пронесли ваші почуття впродовж років.

За новинами і цікавими пропозиціями слідкуйте у групі Facebook.