Add organization Report…
Menu
28 july 2014

Літній декор кафе

Влітку ми насолоджуємося теплом і красою природи, і так хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі, вдихати дивовижні аромати, милуватися соковитою зеленню й ловити на собі ніжні сонячні промені у прохолодний вітерець. У нас не щодня є час і можливість виїхати десь за місто, проте й у місті завжди можна відпочити на відкритій терасі кафе, ресторану чи кав’ярні. Щоб привабити відвідувачів, заклади особливо дбають про декор і стильне оформлення літніх майданчиків.

м. Львів

м. Львів

Квіти і зелень

Квіти і зелень на терасах завжди створюють чудовий настрій, навіюють хороші думки і яскраві мрії. Вдало підібрані рослини у красивих горщиках доповнюють загальний вигляд майданчика. Зазвичай обирають квіти, які гармонують між собою, різної висоти та пишності або ж однотипні, але різних кольорів. В окремих ємностях садять монокультури або змішані композиції. Для озеленення тераси обирають незвичайні рослинки чи густо насаджують різнокольорові квіти. Стильно виглядають на літніх майданчиках: бугенвілія, фуксія гібридна, гібіскус, свінчатка, ангелонія, діхондра, калібрахоа, портулак, астільба, лобелія тощо. Ці квіти не потребують особливого догляду й довго цвітуть. Останнім часом популярно прикрашати літні майданчики ароматним різнотрав’ям — у простенькі горщики висаджують: базилік, м’яту, кінзу, розмарин тощо. Якщо територія велика, на ній чудово виглядають хвойні й вічнозелені культури різної форми у поєднанні з квітучими або листяними кущами троянди, карликовими плодовими культурами тощо.

м. Варшава

м. Варшава

м. Варшава

м. Варшава

м. Львів

м. Львів

м. Львів

м. Львів

Меблі

Декор літніх майданчиків визначають оригінальні дизайнерські меблі. Дерев’яні чи ковані столики і стільці або плетені з лози меблі, зручні диванчики з м’якими подушечками, лавки та модернові конструкції. Ексклюзивний варіант — крісла-гойдалки, в яких так приємно освіжитися прохолодними напоями. Яскравості терасі додають кольорові стільці, барвисті подушки і пледи, накинуті на спинки.

м. Львів

м. Львів

Парасольки

Парасольки від сонця — не лише засіб для створення затінку, а й своєрідна прикраса майданчика. Кольорові, принтовані, сніжно-білі, пастельні, парасольки кольору веселки чи спеціальні накриття незвичайного дизайну  — широке поле для фантазії.

м. Львів

Декори

Зроблять терасу атмосферною і нададуть їй певного стилю тематичні декори: паперові, дерев’яні, металеві, скляні, текстильні тощо. Різноманітні вертикальні й горизонтальні гірлянди, японські ліхтарики, статуетки, прапорці, помпони, віночки, таблички зі смішними написами, відеречка: маленькі — замість ваз, великі перевернуті — замість світильників. Для оформлення столу підійдуть оригінальні вазочки, живі квіти, маленькі вазони, лляні і мереживні скатертини, міні-акваріуми, рамочки з фотографіями з країн тощо.

Особливий декор — паркан навколо майданчика: кований, плетений, дерев’яний, зі скляних пляшок, хмизу, обтягнутий тканиною або живий.

м. Львів

м. Львів

м. Варшава

м. Львів

Велосипедна тематика за останні роки набула неабиякої популярності. Декори у велостилі — стильне рішення для дизайну літнього майданчика кафе чи ресторану. Це можуть бути великі декорації справжніх стилізованих велосипедів із кошиками квітів, мініатюрні велосипеди на столиках, меню, підставки, серветки із зображеннями велосипедів та багато іншого.

м. Львів

м. Варшава

Освітлення

Як і будь-яке приміщення, тераса потребує хорошого освітлення. Серед сучасних ідей: легкі у реалізації кольорові лампочки, високі ліхтарі, текстильні та ажурні бра, гірлянди, торшери, меблі з декоративною підсвіткою та інші стилізовані світильники. Щоб створити легку романтичну атмосферу, використовують свічки у красивих підсвічниках або прозорих контейнерах і декоративні настільні лампи. Ще одна ідея  для освітлення — приглушене нижнє світло, розміщене в підлозі тераси. М’яке освітлення надає майданчику особливої таємничості.

м. Львів

м. Львів

м. Львів