Add organization Report…
Menu
13 june 2017

Львівський меблевий форум "S.T.I.Lviv 2017"

20–23 вересня відбудеться Львівський меблевий форум "S.T.I.Lviv 2017" — меблева виставка України, яка збере найкращих українських і європейських меблярів. Тут презентуватимуть цілий спектр меблів, предметів інтер’єру, цікаві дизайнерські рішення і сучасні меблеві технології.

Концепція меблевої виставки об’єднує всі напрямки та стилі меблів і дизайну. Кожен відвідувач зможе дізнатися про сучасні технології, матеріали та комплектуючі, підібрати при необхідності всі складові майбутнього інтер’єру, витриманого в певному стилі. Меблева виставка сподобається постачальникам та виробникам меблів, що знайдуть тут для себе багато корисного і цікавого.

Метою організаторів виставки є обмін досвідом і налагодження нових ділових стосунків на зустрічах та семінарах. Виставка особливо актуальна на тлі зростання попиту на меблі всього цінового сегменту. Одним із основних чинників формування цієї тенденції є збільшення кількості житла на первинному ринку нерухомості. За прогнозами провідних експертів ринок меблів очікує стрімке зростання вже наступного року.

Беручи до уваги зміни у меблевій галузі, перш за все споживчого попиту і структури самого ринку, ця виставка пропонує ще більше можливостей для меблевих компаній. Інноваційний вид експозиції, посилена програма по залученню професійних відвідувачів і кінцевих споживачів гарантують ефективність і продуктивність проведення такого заходу.

Чому саме Львів? Старовинне місто займає вигідне географічне положення — близькість до кордону з ЄС (70 км) робить його цікавим як для українських виробників, так і для закордонних партнерів.

Перевагами виставки є:

В рамках Львівського меблевого форуму, який відбудеться у вересні 2017 року, буде представлено нові колекції меблів від провідних українських виробників, а також фасади, комплектуючі та фурнітуру.

Не пропустіть унікальну можливість. Меблевий форум "Стиль Технології та Інтер’єр" — це виставка, тематика якої повністю відповідає поняттю про дизайн сучасних меблів.