Add organization Report…
Menu
13 june 2018

Гіпергідроз. Методи усунення проблеми

Людині властиво пітніти. Це абсолютно нормальний природний процес. При кімнатній температурі у нас виділяється близько півлітра поту на добу, а в спеку, особливо у поєднанні з фізичним навантаженням, ми потіємо в десятки разів сильніше. Така функція відповідає за терморегуляцію та захищає наш організм від перегрівання. Але все повинно бути в міру. Даний процес не повинен створювати сильного дискомфорту ні вам, ні оточуючим. Ми живемо у розвиненому і культурному суспільстві, тому підвищене потовиділення може досить неприємно впливати на наше життя і формувати не надто позитивне враження про людину. Однак, сьогодні існує безліч варіантів боротьби із гіпергідрозом.

Гіпергідроз — надмірне виділення поту, що характеризується постійними мокрими плямами під пахвами, вологими долонями, ступнями і неприємним запахом.

Медичний центр "Оксфорд Медікал Рівне" пропонує один із найсучасніших і найефективніших методів усунення підвищеного потовиділення — лікування уколами ботоксу. Перед початком лікування рекомендовано пройти медичне обстеження, щоб виключити такі причини пітливості як лихоманка, артеріальна гіпертензія, лімфаденопатія, глікемія та інші захворювання, що потребують комплексного підходу.

Як проходить процедура?

Препарат ботокса вводиться у проблемну зону дуже тонкою голкою, швидко і практично безболісно. Триває сеанс не більше години, ефект після лікування зберігається протягом 6–9 місяців. Реакція на проведену процедуру індивідуальна та залежить від особливостей конкретної людини, але під час клінічних випробувань було з’ясовано, що секреція поту знижується мінімум на 90% вже в перший тиждень після введення препарату.

Щоб лікування було максимально ефективним, слід дотримуватися певних правил:

Правила догляду за шкірою після введення ботулотоксину. Фахівці не рекомендують протягом тижня після ін’єкцій:

Вартість лікування в "Оксфорд Медікал Рівне"

Одна одиниця ботоксу коштує 130 гривень, на одну процедуру під одну руку потрібно близько 100 одиниць. Прийом у косметолога безкоштовно.