Add organization Report…
Menu
18 february 2016

"Las Espadrillas" — український бренд для вільних і незалежних

Харизматична людина не наслідує модників, а сама стає іконою неповторного стилю. Створювати ефектні луки легко, маючи в гардеробі декілька базових речей. Головне усе вдало скомбінувати і доповнити яскравими аксесуарами — щоденний образ оживе завдяки модному капелюшку і парі хорошого взуття.

Кеди — вибір вільних і незалежних, юних душею людей. Часи, коли вони асоціювалися лише зі спортивним стилем, давно минули. Тепер модники впевнено поєднують їх із джинсами і спідницями, класичними костюмами й романтичними сукнями. Універсальні і яскраві — кеди як завжди на піку популярності.

Поєднавши зручність, надійність, індивідуальність і стиль бренд "Las Espadrillas" став справді унікальним явищем в українській модній культурі. Взуття цієї марки полюбляють у всьому світі, а ми в свою чергу, пишаємося якісним вітчизняним продуктом.

Кеди "Las Espadrillas" виготовляють в Україні, Турції та Італії, Іспанії та Польщі, використовуючи виключно натуральні матеріали. Якість виробів відповідає усім європейським стандартам, а отже ви можете не турбуватися про здоров’я ваших ніжок — це взуття можна носити на босу ногу, воно легке, екологічне і безпечне.

Колекції "Las Espadrillas" вирізняються ексклюзивним дизайном. Серед великої кількості кольорів і текстур, кожен зможе обрати пару під настрій. Тут є справжні дівчачі — мрійливі рожеві, яскраві червоні, сонячні жовті, з квітковим принтом, і стримані — з текстурою зміїної шкіри і джинсової тканини. Екстравагантні модниці обов’язково оцінять кеди на високій платформі чи каблуку.

Чоловікам теж є з чого обирати. Для креативних і неординарних — червоні, зелені, сині відтінки, а для любителів класики — відмінне поєднання чорно-білого кольору і шкіри.

В інтернет-магазині "Kedoff.net" ви неодмінно знайдете взуття, що вдало доповнить ваш гардероб, або ж зможете підібрати подарунок для близької людини.