Add organization Report…
Menu
20 august 2018

Право на красу. Сучасна пластична хірургія в центрі "Грація"

Сила краси людини — в її індивідуальності. Кожен прагне бути особливим, тому сучасні еталони краси — поняття дуже розмите. Для когось пухкі губи і маленький носик — це ідеал, а комусь дуже личить ніс з горбинкою. Центр естетичної медицини "Грація" покликаний допомогти вам знайти гармонію, позбутися вад зовнішності, забути про комплекси і бути здоровими.

Пластична хірургія — складна галузь медицини, однак завдяки сучасним технологіям і високій кваліфікації фахівців, операції проводяться з мінімальним травматизмом, найкращим результатом і швидким періодом реабілітації. 

Бувають випадки, коли пластична хірургія майже в буквальному сенсі рятує життя людини, даруючи їй можливість жити на повну, позбувшись певних дефектів чи вад зовнішності.

Ідеальна фігура, розкішне волосся, красиве обличчя, пишні груди, підтягнуті стегна і живіт, стрункі звабливі ніжки — всього цього можна досягнути у нашому центрі. 

Пропонуємо ефективні методики омолодження й оздоровлення організму, комплексний догляд і підтримку після операцій.

Для збереження вашої молодості і краси пропонуємо пластичну хірургію обличчя, зокрема: блефаропластику, підтяжку обличчя, підтяжку шиї підтяжку чола, отопластику, ринопластику. 

Якщо ви хочете мати розкішні груди, тоді до ваших послуг наступні процедури: збільшення грудей, підтяжка грудей, зменшення грудей.

 Щоб тіло було в тонусі і виглядало спокусливо, виконуємо: абдомінопластику, ліпосакцію, пластику стегон, пластику плечей, пластику гомілок, інтимну пластику, лікування рубців і розтяжок.

Радійте життю без комплексів разом із нами.