Add organization Report…
Menu
14 november 2018

У Новий рік із новим зором

Щоб розпочати рік вдало, з новими силами, ідеями і натхненням, усі намагаються завершити важливі справи у році старому. Якщо Ви давно плануєте покращити свій зір та ніяк не наважитеся, то зараз саме час — здійснити задумане або хоча б записатися на прийом. Лазерна корекція зору — шанс знову побачити весь світ у яскравих барвах без додаткових аксесуарів. Центр відновлення зору Анатолія Совви пропонує професійні послуги з корекції та відновлення зору.

Мікрохірургічна техніка виправлення рефракції за допомогою лазеру — новітня і найменш травматична процедура, яка успішно практикується ще з 1988 року. Сьогодні рівень проведення лазерної корекції вдосконалився ще більше, все робиться точно і зводить похибки до мінімуму, оскільки рухом лазера керує спеціально налаштований комп’ютер.

Показання до лазерної корекції зору

Кордон оперативних можливостей методу знаходиться в межах від +6 до -13 D, при далекозорості і короткозорості. Можлива лазерна корекція астигматизму будь-якого ступеня.

Підготовка до лазерної корекції зору

Перед операцією обов’язково потрібно пройти поглиблену комп’ютерну діагностику зору, після якої Вам запропонують можливі варіанти лікування, пояснять їх переваги і ризики. У день корекції заборонено користуватися косметикою, а за тиждень слід відмовитися від спиртного і контактних лінз.

Протипоказання до лазерної корекції зору

Корекцію рефракції не рекомендують при прогресуючій короткозорості та іншій офтальмопатології (запалення, катаракта тощо), а також діабеті, туберкульозі.

Як проходить реабілітаційний період?

Корекція зору лазером, що проводиться фахівцями Центру відновлення зору Анатолія Совви, дає прекрасні результати, до того ж є абсолютно безболісною. Після процедури не потрібно в чомусь себе обмежувати ні в плані харчування, ні способу життя.

Чи можлива лазерна корекція зору при вагітності?

Лазерна корекція зору для вагітних — табу, через нестійкість гормонального фону. Тому краще запланувати таку операцію до вагітності або після пологів і завершення грудного вигодовування.

Вік пацієнта має значення?

Лазерна корекція зору має вікові обмеження. Часто спеціалісти не радять поспішати з операцією дітям до вісімнадцяти років. Корекція зору у віці після сорока п’яти років теж має свої особливості. Операція можлива лише після детального обстеження з дозволу лікаря. Однак, кожен випадок індивідуальний, якою б не була проблема, у Центрі відновлення зору Анатолія Совви Вам завжди нададуть професійну допомогу.

Кольорових і яскравих зимових свят Вам!