Add organization Report…
Menu
21 june 2019

Ми запалимо Ваше весілля — вогняна феєрія від "Агенції Свято-феєрверк"

Яскраві спалахи феєрверків, водоспади сценічних фонтанів, полум’я вогняних фігур, золотистий блиск конфеті у танку кольорового диму. В руках професіоналів окремі спецефекти перетворюються на вражаюче піротехнічне-шоу. Яскраві акценти можуть бути як завершальним акордом, так і ефектним початком свята. Вони об’єднують важливі моменти, концентруючись на деталях, розкривають їх красу, дарують відчуття радості, захоплення і щасття.

"Агенція Свято-феєрверк" понад 20-ть років займається продажем піротехніки, запуском салютів, встановленням холодних фонтанів і проведенням феєрверк-шоу. Ми розуміємо наскільки важливим є професійний підхід і якісна підготовка, а тому з радістю візьмемося за створення казки на Вашому весіллі.

"Агенція Свято-феєрверк" — безпосередній імпортер піротехніки. У нас Ви можете як придбати салютні установки, вогняні фонтани, конфеті, так і орендувати обладнання для їх запуску. А ще краще — замовити послуги піротехніків, які знають свою справу і роблять її на всі сто.

Феєрверки або салютні установки

Всього лиш мить — і нічне небо спалахує різнокольоровими візерунками й фігурами. Срібні, золоті, сині, червоні, лимонні, пурпурові півонії, хризантеми з кометами, пишні кульбаби, спадаючі верби, вогняні кулі й мерехтливий дощ. Вони іскряться і стікають по небу, немов краплі води по склу. Ледь затихають, щоб вибухнути з новою, ще більшою силою. Таке видовище перехоплює подих. Здається, наче увесь світ перед Вами, а до неба можна дотягнутися рукою.

Якщо Ви все ж вирішили, що феєрверки повинні бути на Вашому весіллі, давайте розберемося, що це таке, і з чим його їдять.

Для початку, чи знаєте Ви, що феєрверки бувають побутові й професійні? І якщо перші можна запустити без підготовки, попередньо прочитавши і детально дотримуючись інструкції, то з другими — впорається лише спеціально підготовлена для цього людина. Професійні салютні установки набагато складніші і небезпечніші. Діаметр заряду й висота польоту значно більша і вища, ніж у побутових. Такі салютні установки не продаються готовими, а формуються відповідно до Ваших побажань. Звісно й видовище від такого феєрверку перевищує всі очікування. Розрізняють великі, малі, 19-ти, 25-ти, 36-ти, 49-ти зарядні феєрверки, що мають різну потужність, висоту пострілів, кількість, колір і вигляд зарядів.

Для досягнення максимального ефекту слід комбінувати салютні установки різних видів і потужності. Вогняні пальми, верби, півонії, хризантеми, кульбаби й кулі, що розкриваються то високо в небі, то трішки нижче. Таке шоу хочеться дивитися знову і знову.

Зверніть увагу, що між феєрверками не має бути незапланованих пауз. Для цього заздалегідь розрахуйте час роботи кожної установки і розставте їх на безпечній відстані одна від одної. Щоб під час роботи однієї, можна було без проблем запустити іншу.

Якщо у Вас виникли питання стосовно підготовки й організації піротехнічного шоу, задайте їх спеціалістам "Агенції Свято-феєрверк", ми підкажемо, порадимо і запропонуємо найкраще піротехнічне обладнанням не лише для весілля, а й до дня народження, корпоративу чи іншого свята.

Сценічні або холодні фонтани

Холодні або як їх ще називають сценічні фонтани — це тисячі яскравих холодних іскор, що переливаються срібними й золотистими вогнями. Вони можуть стрімко здіймаються вгору, наче гейзер, так і крутитися по колу, створюючи ефект палаючої воронки.

Такі спецефекти вдало підсилюють важливі моменти: винесення весільного торту, розрізання короваю, спеціально підготовлений сюрприз. З холодних фонтанів можна зробити доріжку, по якій йтимуть молоді, а також палаюче коло чи серце для першого весільного танцю. Лише уявіть, як двоє закоханих кружляють в ніжних обіймах, їх силуети огортає легкий дим, а на фінал пісні — спалахують фонтани і сиплються конфеті.

Особливо ефектно і романтично це виглядатиме над річкою, озером, а тим більше морем. Коли іскристе полум’я холодних фонтанів віддзеркалюється у воді, а згодом — яскраві вогні феєрверків розфарбують її різними кольорами.

Вогняні фігури, букви, кольоровий дим і конфеті

Виділити Ваше весілля з-поміж інших, зробити моменти ще чуттєвішими, ріднішими й ближчими можна за допомогою вогняних фігур і букв, конфеті й кольорового диму.

Ініціали наречених, слова кохання, фігури у вигляді обручок, серця чи купідона, що світиться червоним, зеленим, золотим кольором — обмежень немає. Варіантів є так багато, наскільки багата Ваша уява і фантазія.

Щирі слова побажань, що горять у темряві, можуть стати неочікуваним подарунком як на весілля, так і на будь-яке інше свято. А ще, таким чином можна зробити пропозицію чи зізнатися у коханні.