Add organization Report…
Menu
19 december 2015

Італійські шпалери "Zambaiti Parati SPA" — європейський стандарт якості

Новизни, свіжості та довершеності вашому помешканню нададуть стильні італійські шпалери високої якості "Zambaiti Parati SPA". Будь-яка кімната у домі — простора вітальня, затишна спальня чи невеличка гостьова — виглядатиме стильно і сучасно. Широка палітра кольорів, текстур і візерунків дозволяє підібрати шпалери до різних інтер’єрів. Вам навіть не доведеться міняти меблі, текстиль чи підлогу, щоб оновити дизайн за останніми тенденціями. Достатньо лише подбати про оформлення стін.

Унікальний дизайн

Ексклюзивний постачальник елітних шпалер відомої італійської фірми "Zambaiti Parati SPA" — салон "Бергамо" дбає про своїх клієнтів і обирає для них лише найкраще. Над розробкою і виготовленням цих шпалер працюють висококваліфіковані спеціалісти й натхненні природою дизайнери. Кожна колекція сповнена сонячним теплом і буянням кольорів земної флори. Унікальні поєднання відтінків і витонченість візерунків, у яких проглядаються цілі сюжети. Інноваційний процес тиснення й нанесення рельєфу заломлює світло, створюючи виняткову гру відблисків. До таких шпалер хочеться доторкнутися, від них неможливо відвести погляду. Завдяки "Zambaiti Parati SPA" можна не лише освіжити інтер’єр і розширити простір, а й задати певний настрій і поліпшити самопочуття.

Європейська якість та екологічність

Шпалери "Zambaiti Parati SPA" — європейський стандарт якості. Екологічно чистий матеріал, висока щільність (370–480 г/кв. см) і глибина тиснення, відмінні естетичні властивості. Італійські шпалери виготовляють із якісних сортів паперу й екологічного вінілу, в них відсутні шкідливі хімічні речовини. Особливий "ефект тканини" досягається завдяки нанесенню малюнка світлостійкими фарбами, що не змиваються і не залишаються на ганчірці.  

Практично весь папір, що використовують для друку шпалер, вироблено з целюлози спеціально вирощених швидко зростаючих дерев, стійких до паразитів.

Широкий асортимент

Понад 2000 видів шпалер, що можна побачити в 25 каталогах. Колекції постійно оновлюються, щороку додається більше 800 видів, а за 2 роки весь асортимент повністю змінюється. Фабрика "Zambaiti Parati SPA" виготовляє шпалери під торговою маркою Murella. В асортименті — об’ємні вінілові, на флізеліновій основі і модні текстильні шпалери різних стилів — від класики до авангарду.

Ексклюзивність

Шпалери компанії "Zambaiti Parati SPA" виготовляють лише на фабриці в Італії. Вони не мають аналогів. Кожна нова модель — ексклюзивна та особлива. "Zambaiti Parati SPA" — законодавець моди на світовому ринку, адже багатий досвід у поєднанні з сучасними тенденціями — це завжди успіх й оригінальність.

Шпалери "Zambaiti Parati SPA" — італійський шарм і вишукана досконалість.