Add organization Report…
Menu
15 december 2015

Різдвяний настрій від магазину "Квіти"

Щоб у домі і в душі оселився урочистий настрій, пора розпочинати підготовку до Нового року і Різдва. Рипучий сніжок під ногами, кришталевий іній на деревах і свіже морозне повітря навіюють відчуття свята. Однак є багато приємних клопотів, що дарують не менше задоволення і новорічного настрою. Стільки всього треба встигнути: написати лист Діду Морозу, вибрати найкращу ялинку та іграшки, придбати яскраві гірлянди, прикрасити будинок, подбати про подарунки, продумати образ. Щоб зекономити ваш час, вправні флористи магазину "Квіти" вже підготували стильні декори й багато цікавинок.

Декори для дому

Однієї ялинки замало, аби ваш дім дихав святом. Обирайте різноманітні декори, щоб прикрасити все помешкання. Ікебани з живих квітів, штучна і жива хвоя, різдвяні вінки, гірлянди з квітами, ялинковими іграшками, ангелами, оленями, снігурами тощо. Замовляйте стильні новорічні композиції та готові декоровані ялинки у магазині "Квіти" і готуйте оселю до свят. Також здійснюємо оформлення ялинок.

Подарунки, сувеніри

А ви вже підготували сюрпризи для рідних, близьких, друзів і колег? Адже це так приємно — дарувати і отримувати подарунки, особливо у такі дні. Пропонуємо святкові букети, статуетки, м’які іграшки, символічні для 2016-го мавпочки, також складаємо оригінальні новорічні кошики з фруктами, шампанським, солодощами тощо.

Букети у новорічно-різдвяному стилі

Якщо ваше весілля чи інша урочистість пройдуть в прекрасний період зимових свят — замовляйте у нас букет для нареченої, бутоньєрки й інші квіткові декори з новорічно-різдвяними мотивами.

Пакування подарунків

У магазині "Квіти" можна замовити пакування подарунків з різними декорами в українському, вінтажному, класичному, зимовому чи інших стилях.

З Новим роком і Різдвом!