Add organization Report…
Menu
7 august 2014

Швейцарські годинники бізнес-класу

Годинник — мабуть, один із найдивовижніших і найнеобхідніших винаходів людства, адже він вимірює те, що неможливо ні побачити, ні уявити, ні навіть зрозуміти. У тихій заможній Швейцарії здається, що й час нікуди не поспішає. Можливо, саме тому тутешнім майстрам вдалося вхопити його своїми пристроями. Найточнішими годинниками у світі вважають швейцарські, вони ж, як правило, — найдорожчі й найпрезентабельніші. Практично все нове для механізмів відліку часу, починаючи з XVIII століття, придумано саме у Швейцарії: кишенькові годинники з боєм, годинники на рубінових камінцях, годинники з турбійоном, з хронографом тощо.

В середньому один механізм годинника складається з двохсот дрібних деталей, які виточують на мініатюрних, наче іграшкових, станках. Виготовлення годинників — суперконсервативний і водночас інноваційний процес. Сьогодні всі деталі годинників вимальовують у графічних редакторах, а роботу механізмів прораховують на комп’ютерах. Майстри вручну збирають годинники, деякі ексклюзивні моделі складають впродовж кількох місяців. У Швейцарії говорять: "Хороший механізм, як хороша симфонія, — для нього потрібне натхнення".

Справжні швейцарські годинники можна придбати лише в кращих салонах, у Рівному ви їх знайдете в престижному магазині "Євротайм". Тут представлені різноманітні годинники відомих брендів, оригінальні й ексклюзивні варіанти.

Швейцарці ставляться до годинників не лише як до приладів для вимірювання часу, а й як до витворів мистецтва. Сімейна справа Charmex, що передавалася з покоління в покоління, з роками виросла у величезну компанію з виготовлення годинників. Charmex — це шарм, вишуканість, якість та унікальність брендових швейцарських годинників. Багато років досвідчені майстри трудилися над розробкою технології виробництва та оригінальним дизайном годинників. Історія Charmex почалася ще в 1926 році, коли Макс Бюргін після багатьох років роботи на провідній швейцарській фабриці поблизу міста Базель, почав збирати годинники власного дизайну. Його талант одразу помітили, а унікальні годинники здобули велику популярність. Завдяки тому, що майстри вкладають у свою роботу душу, компанія Montres Charmex SA. швидко завоювала європейський ринок годинників. Згодом Бюргін передав усі знання сину Манфреду, і той продовжив справу батька. Сьогодні власник відомого швейцарського бренду Charmex, онук творця, Франк М. Бюргін і досі підтримує сімейну традицію.

Модельний ряд наручних годинників Charmex включає безліч оригінальних варіантів. Класичні годинники — елегантні, плоскі, індивідуальної збірки, протестовані фахівцями фірми, з 10-ти мікронним золотим покриттям, ремінцем, виготовленим вручну зі шкіри алігатора або ящірки. Ювелірні — з 10-ти мікронним золотим або паладієвим покриттям, особливо міцним та прозорим сапфіровим склом, прикрашені напівкоштовним камінням або дорогоцінними каменями "Swarovski".

Уже понад 125 років компанія Roamer розробляє престижні годинники для цілеспрямованих і рішучих особистостей. Історія Roamer Watches у Швейцарії почалася у 1888 році, коли годинникар Фрітц Майєр відкрив власну майстерню в Золотурні. У 1952 році компанія офіційно змінила свою назву на Roamer Watch Co SA. Зараз торгова марка Roamer — одна з найшанованіших у світі. Успіх Roamer полягає у поєднанні істинних цінностей: природних та створених людиною, традицій і сучасності. Використовуючи новітні технології, компанія оптимізує ресурси, необхідні для промислового виробництва, а команда талановитих конструкторів розробляє сучасні годинники. Точні годинникові механізми символізують переконливість, а ретельно підібрані, довговічні матеріали відображають тонке відчуття стилю і стійкий характер.

Швейцарська компанія Swiss Military продовжує діяльність компанії Hanowa. У 1963 році Ханс Нолл разом із дружиною Елізабет створили невелику годинникову компанію. Назва нової фірми народилося майже відразу, складалася вона з перших складів імені й прізвища Ханса та першого складу слова "watch". Тепер основним напрямком діяльності Swiss Military є виготовлення чоловічих спортивних та армійських годинників. Проте серед модельного ряду багато класичних варіантів та годинників для жінок. Стильні годинники Swiss Military дуже надійні й практичні. Корпус кожної моделі виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі, а міцне сапфірове скло практично неможливо пошкодити. Родзинка колекцій —  годинники-хронографи з циферблатами зі спеціальною системою підсвічування. Рівень водонепроникності деяких годинників сягає до 200 метрів.

Найпопулярнішими вважаються моделі Sealander Shooting Star, Rocky Star, Globetrotter і Sealander Lady. Лінія Sealander Shooting Star — це годинники-хронографи з круглим циферблатом і великим корпусом із нержавіючої сталі, покриті золотим напиленням. Модельний ряд Rocky Star — годинники-хронографи з квадратним циферблатом. Одна з найефектніших моделей — Globetrotter з двома циферблатами.

Swiss Military Hanowa — легендарна швейцарська надійність в елегантних годинниках.

Хороші швейцарські годинники можуть служити віками, передаватися з покоління в покоління як сімейна реліквія. Започаткувати таку чудову традицію у своїй родині можна за допомогою компанії Aerowatch, що займається випуском годинників із 1910 року. Кожен екземпляр виготовляється лише з якісних матеріалів кращими майстрами Швейцарії. Годинники Aerowatch виділяються універсальним стилем: простота циферблату, чіткі лінії й акуратний декор, що робить цей аксесуар актуальним для ділового, повсякденного та спортивного образу. Елегантні чоловічі класичні моделі додають статусності й пасують до строгих костюмів, а жіночі годинники Aerowatch з плавними витонченими формами підкреслюють ніжність і красу справжньої леді. Всі годинники Aerowatch тестуються і перевіряються згідно жорстких вимог.

Aerowatch — універсальний стиль справжнього швейцарського механізму.

Компанія Swatch — досить молодий, але успішний швейцарський бренд. Ніколас Джорд Хайек запустив його у 1983 році. Він зробив ставку на недорогі кварцові годинники, що відрізнялися простотою і демократичною ціною й були нетиповими для швейцарського годинникового ринку. З часом ці годинники набули неабиякої популярності, поряд із невисокою вартістю і простотою збереглася традиційна швейцарська надійність та оригінальність дизайну. У 1996, 2000 і 2004 роках годинники Swatch мали статус офіційного хронометриста літніх Олімпійських ігор. Назва Swatch утворилася від скорочення словосполучення "second watch", тобто "другий годинник". У широкому сенсі "другим годинником" можна назвати годинник на кожен день, який не одягають у святкові дні, а носять щодня — він ближчий до свого господаря й повною мірою відображає його характер.