Menu
22 november 2017

"Шлях до успіху" в Новий рік за новими звершеннями

Усі ми прагнемо стати успішними, досягти значних висот у кар’єрі та особистому житті. І поки одні все життя чекають, коли ж удача їм посміхнеться, інші самі створюють своє щастя. Саме для цілеспрямованих, рішучих людей, які знають, чого хочуть від життя, не бояться пробувати незвичне і відкривати у собі нові й нові можливості, створені найрізноманітніші навчальні курси.

Навчально-кадровий центр "Шлях до успіху", що вже багато років готує майстрів різного профілю для салонів краси, перукарень, центрів косметології, вітає усіх із прийдешніми новорічними та Різдвяними святами. Нехай наступний рік принесе нові сили для втілення найамбітніших планів і звершень. Бажаємо кожному професійного зростання, оптимізму, віри в себе, натхнення, сили та енергії.

Ми пропонуємо багаторівневу систему навчання, тому наші курси корисні і для професіоналів, і для новачків. Постійна практика, лояльні ціни, які коригуються акціями, професійні матеріали та інструменти, що ними забезпечує під час навчання центр, — лише деякі переваги, які вирізняють нас на фоні конкурентів.

На курсах перукарів ви пройдете шлях від початківця до справжнього майстра, що володіє вмінням зробити модельну стрижку, складну вечірню зачіску, знає різні види плетіння, наймодніші фарбування і найефективніші засоби лікування волосся.

На курсах манікюру ви зможете вивчити про нігті абсолютно все: починаючи від методики класичного манікюру і педикюру, догляду за руками й ногами, і закінчуючи нарощуванням нігтів, їх дизайном, ознайомитеся із сучасними досягненнями у сфері манікюрної справи.

На простому й короткому, але від цього не менш цікавому і пізнавальному курсі депіляції ви навчитесь легко і швидко справлятися з небажаним волоссям. Окрім традиційної воскової, сюди входить цукрова депіляція (шугаринг). Цей курс буде корисним не лише для професіоналів, але і для тих, хто хоче вивчити способи видалення волосся на власному тілі.

Також у нас представлено декілька рівнів навчання візажистів і масажистів-універсалів. І, звичайно, наша колекція курсів краси була б неповною без такої популярної на сьогодні послуги салонів як нарощування вій. А дізнатися секрети майстрів, випробувати в роботі професійні засоби й інструменти і щодня мати вигляд наче після відвідин салону краси вам допоможе курс "Косметолог-естет".

Світ краси безмежний, і вивчати його можна нескінченно. Маєте бажання? Тоді вам до нас. Навчально-кадровий центр "Шлях до успіху" — йдемо разом з вами до нових звершень.