Menu
23 february 2018

Солодка весна у подарунок від коровайного дому "Март"

Останні зимові дні добігають кінця й весна починає заповнювати кожен куточок планети теплими променями і насиченим натхненням повітрям. А це означає, що 8 березня вже близенько, й кожна жінка знову порине в атмосферу свята, сюрпризів і квітів.

Подаруйте у цей день солодку казку вашим коханим, мамам, бабусям, сестричкам, колегам разом з коровайним домом "Март". Наші майстри знають, як підкорити жіноче серце спокусливим блиском шоколаду, ніжним запахом ванілі й вершковим кремом. З дзеркальною глазур’ю, оригінальні "naked cake" з голими коржами, вкриті цукровою мастикою чи повітряним кремом — представниці прекрасної статі полюбляють усе ніжне, красиве і модне, тому ми постарались у наших ексклюзивних тортах відобразити усі цьогорічні весняні тренди. Справжні квіткові композиції, торти у вигляді стильних сумок, вишуканих капелюшків і, навіть, гламурних рожевих автомобілів, прикрашені фруктами, ягодами, маршмелоу, шоколадними крихтами — кондитерські витвори мистецтва змусять битися частіше серце кожної ласунки.

Вагаєтеся між букетом і чимось солоденьким? Маємо для вас прекрасне рішення — смачний торт, прикрашений живими квітами. Лише уявіть просочений коньяком пухкий шифоновий бісквіт, шоколадний крем і розтоплений шоколад. А, можливо, вона не відмовиться від витонченого полунично-сирного суфле. Чи їй більше смакуватиме просякнутий кокосовим лікером бісквіт із кокосово-вершковим кремом, згущеним молоком і горішками? Приправте цю смакоту весняними первоцвітами — перед таким презентом жодна не встоїть.

Підібрати оригінальний подарунок для кожного у великому колективі непросто. Унікальним привітанням і хорошим приводом для невеличкої офісної вечірки стануть корпоративні торти з символікою фірми або загальним фото співробітниць на їстівному вафельному папері. Оригінальним доповненням фуршету стануть кейк-попси — своєрідні "тортики на паличці". Вони цікаво виглядають, їх зручно їсти, до того ж, таку невеличку спокусу зможе дозволити собі навіть затята прихильниця дієт.

Ще один цікавий варіант — капкейки або мафіни, оздоблені мініатюрними трояндами, ромашками, маками і фіалками з мастики, кольоровим кремом, ягодами, горіхами і шоколадом. Так кожна ваша колега отримає свій персональний невеличкий тортик.

Не відмовте собі в задоволенні — подаруйте жінкам відчуття солодкого щастя. Коровайний дім "Март" — частинка вашої історії.