Add organization Report…
Menu
25 april 2018

Чоловічий простір. Барбершоп для нареченого або як не готуватися до весілля вдома

Не лише жінкам дозволено збиратися годинами. У день весілля наречений теж повинен виглядати бездоганно, тому не варто скупитися на час для себе. Барбершоп "Gentle Razor" пропонує всім чоловікам, які вирішили стати "сімейними", провести останні холостяцькі години в справжній чоловічій атмосфері. Окрім вражаючого стильного образу, ви отримаєте заряд драйвового, справжнього чоловічого настрою в "Gentle Razor". Стрижка, віскі, рок-н-рол…

День весілля зазвичай розписаний по хвилинах, єдиний час, коли можна зібратися з думками і релакснути — це ранок. Не позбавляйте себе цих приємних моментів — вирушайте у барбершоп, і нехай ваш ранок буде особливим. Чашка кави або трохи віскі, щоб збадьоритися, приємна бесіда і професійний майстер зададуть настрій на цілий день. Якщо ви полюбляєте класику, пропонуємо коротко стрижене волосся, акуратно викладене на косий проділ. Такий стиль добре поєднується зі строгим костюмом, сорочкою і краваткою. Стрижка з подовженим чубчиком підійде для більш неформального образу. Довше волосся можна зібрати в пучок чи зробити укладку на ваш смак. Взагалі варіацій безліч, майстрам барбершопу під силу будь-які ваші задуми й побажання. Крім стильних зачісок, пропонуємо гоління та стрижку бороди. Врахування сучасних тенденцій та особливостей вашої зовнішності допомагають барберам творити справжню чоловічу красу.

Забудьте про банальні фото вдома, по декілька разів одягати галстук і затягувати ремінь для вдалих кадрів — це не весело. Ранок у барбершопі дозволить ще й отримати оригінальні фото, де наречений не позуватиме у різних ракурсах, а просто відпочиватиме. І повірте, фотографії вийдуть дуже природними та ефектними. Ви навіть можете запросити своїх свідків для укладки чи стрижки, і всі разом влаштувати ще один парубоцький ранок.

Запорука хорошого весілля — грамотний таймінг вранці, щасливий, задоволений наречений, чудові фото, і, як наслідок, радісна наречена.

Також завітайте до наших салонів за адресами: