Add organization Report…
Menu
6 october 2014

У Львові відбувся "Форум моди та краси 2014"

25–28 вересня у Львові відбувалося свято моди і краси, вишуканості та грації, що об’єднало в собі дві виставки — вже традиційну ХХІ Всеукраїнську виставку "Стиль" та нову для львівського світу естетики, спеціалізовану виставку "Імідж Краси". На виставках було проведено ряд заходів, як для професіоналів фешн-індустрії, так і для поціновувачів стильних новинок.

Актуальні модні образи для львів’ян створювали професійні стилісти, візажисти й перукарі в рамках постійно діючого майданчику для перевтілень "Майстерня модного образу". Всі охочі отримали можливість безкоштовного вдосконалення свого образу фахівцями фешн-індустрії.

Вперше на цьогорічному Форумі проводилась спеціалізована виставка "Імідж краси". Все про мистецтво краси:

На виставці відчувався справжній дух творчості та змагань, адже, окрім ознайомлення з останніми новинками галузі, здібностями й талантами мірялися майстри стилю та моди.

Конкурс "Битва стилістів" визначив, хто із стилістів і візажистів відомих салонів краси Львова зумів передати настрої минулої епохи, створивши цілісний образ однієї з відомих красунь тих часів. Конкурс "Видатні жінки ХХ століття" переніс відвідувачів та учасників у часі і дозволив вживу побачити ікон стилю, шармом яких досі захоплюються.

Для майстрів перукарського мистецтва відбувся конкурс "Мистецтво постижу", лейтмотивом якого став показ постижерних робіт на фантазійну тематику. Також в рамках виставки проходив уже традиційний XVІ фестиваль перукарського мистецтва Львівщини, темою якого стала cтилізація образу "Фолькльор народів світу". Студенти перукарських навчальних закладів та шкіл демонстрували свої вміння на змаганнях "Галицький талант". Конкурс, окрім жіночих вечірніх зачісок, не оминув і створення актуальних чоловічих.

Тема чоловічого стилю — одна із топових на виставці "Імідж краси". Адже, новий, тобто давно забутий, напрямок індустрії краси для чоловіків — "Barbershop" стрімко завойовує увагу представників сильної статі в Україні. Модні вуса та бороди, вишукані зачіски — атрибути чоловічої привабливості і статусу, що повернулися в тренд через молоде покоління хіпстерів, стають дедалі популярнішими. Конкурс "Barbershop" на короткий час перетворився на спеціалізований салон, де працюють високопрофесійні майстри-чоловіки, які, змагаючись між собою, створюють надзвичайно ефектні та яскраві чоловічі образи. Бородані Львова мали можливість взяти участь у конкурсі на найдовшу бороду й вуса.

Також на "Форумі моди та краси" в рамках виставки "Стиль" фірми-виробники галузі легкої промисловості практично з усієї України представляли свою продукцію у Львівському Палаці cпорту "Україна".

На виставці відвідувачі мали змогу ознайомитись із новинками сезону осінь–зима 2014–2015 та придбати за цінами виробника:

Виробничі підприємства й гуртові покупці змогли укласти взаємовигідні контракти та ознайомитись з новинками на ринку.

Уже вчетверте, в рамках виставки, відбувся конкурс студентів-дизайнерів одягу "Битва модельєрів", на якому представили 28 кращих колекцій одягу і взуття від молодих дизайнерів.


У виставковому приміщенні також розмістили спеціалізовану експозицію — "Салон рукоділля", де були представлені:

Хенд-мейд майстрині змогли віднайти для себе все необхідне для створення нових див власними руками, поділитися одне з одним техніками і прийомами рукоділля, а також придбати неповторні вироби для себе.

За всі чотири дні роботи Форуму, його відвідало близько 5000 осіб. Відвідувачі ознайомилися з тенденціями моди та стилю 2015 року, послугами й індивідуальним баченням гармонійного поєднання зачіски, одягу, візажу та аксесуарів. Кожен зміг обрати щось для себе.