Add organization Report…
Menu
24 february 2020

Магазин танцювального та гімнастичного одягу і взуття "TOP-DANCE" будьте завжди на висоті!

Танці — для кожного з нас це слово відгукується по-різному. Для одних це спосіб весело провести час з друзями й розважитись, для інших — це спосіб самовираження, через який проживаєш свої почуття, наповнюєшся неймовірною енергією, а кожен рух підносить до небес. Коли ти на паркеті, все навколо завмирає і стає неважливим і непомітним. Зараз є лише музика, Ви і партнер, з яким Ви танцюєте одну і ту ж історію, історію під назвою життя. І неважливо займаєтеся Ви танцями професійно чи ходите у хоббі-групу, танець — це пристрасть, кохання, емоції й переживання, що близькі всім і кожному.

"TOP-DANCE" — це не просто магазин танцювального й гімнастичного одягу та взуття, це місце де кожна дитина і дорослий знайде стильне й сучасне вбрання як для тренування, так і для виступу. Історія магазину розпочалася 10 років тому з маленької ідеї допомогти тим, що не уявляє своє життя без танців і поступово переросла у справу всього життя. 

Пані Зоя — власниця магазину, для якої це не просто робота, а справа душі. Адже вона теж має танцювальну кар’єру, а тому як ніхто розуміє потреби майбутніх танцюристів і гімнастів. Тут для кожного клієнта знайдеться хвилинка й цінна порада. Тут Вам з радістю допоможуть зібрати образ про який Ви мрієте, запропонують стильні варіанти й можливість індивідуального замовлення, щоб на паркеті Ви відчували себе на всі сто.

"TOP-DANCE"  магазин, де є все для танців і гімнастики 

Розпочиналося все із маленьких замовлень і невеличкого асортименту, і з часом асортимент ставав все ширшим, моделі все моднішими, а клієнтів все більше, і тепер тут можна знайти абсолютно все для тренування й виступу. Протягом 10-ти років ми слідкували за побажаннями наших клієнтів, розширювали асортимент моделей та виробників, представлених в магазині, оновлювали колекції залежно від побажань клієнтів. Танець — це рух, так і ми, не готові стояти на місці, і рухаємося лише вперед, розвиваємося, вдосконалюємося, щоб запропонувати своїм клієнтам лише найкращий і найстильніший тренувальний одяг, взуття та аксесуари. 

Наша мета — допомогти всім тим, хто не уявляє свого життя без танців і художньої гімнастики, знайти щось класне, цікаве і оригінальне. Адже ми чудово розуміємо наскільки важливо під час тренування відчувати себе зручно й комфортно, адже саме там спортсмен проводить багато часу, витрачає чимало сил й енергії, намагаючись досягти все кращого й кращого результату. 

Одяг для танців і гімнастики 

Ті, хто займаються танцями, художньою гімнастикою, стрип-пластикою чи танцями на пілоні знають наскільки важливо мати зручний, еластичний, ну і звісно, гарний одяг для тренувань. Спеціальний одяг дозволяє не лише рухатися вільно, а й дає можливість тренеру оцінити наскільки правильно Ви виконуєте ті чи інші рухи.

В магазині "TOP-DANCE" Ви знайдете великий вибір тренувального одягу для всіх видів танцю і художньої гімнастики як для дітей, так і дорослих. Різноманіття виробників, моделей, матеріалів та цінової політики дозволяє підібрати зручне і гарне вбрання на будь-який смак. Спіднички, топи, бодіки, лосіни, тріко, платтячка, гетри, шорти, рубашки, брюки, а також різноманітні аксесуари для волосся й по догляду за речами. Тут кожна дівчина і юнак знайде стильне вбрання, з якого може зібрати повноцінний образ як для тренувань, так і для виступу. 

Асортимент товару постійно оновлюється, а тому Ви завжди знайдете нові сучасні моделі: з вирізами на спині й на ніжці, з бахромою й рюшами, з натуральних та синтетичних тканин. Перелік можна продовжувати ще довго, та що там говорити, Ви приходьте й переконайтесь самі.

Якщо того, що Вам потрібно наразі немає в наявності, не варто засмучуватися, адже все це можна замовити. Відразу на місці Вам покажуть всі доступні для замовлення речі, й Ви спокійно можете обрати колір, матеріал й модель, що Вам до душі. І вже через кілька днів, товар вже буде чекати на Вас у магазині. 

Також у магазині Ви придбаєте м’ячі, скакалки, обручі, булави й все необхідне для художньої гімнастики. А ще — шорти, топи й інший одяг для стрип-пластики і танців на пілоні.

Взуття для танців

Після того, як перші кроки на паркеті зроблені і Ви вирішили, що Ви чи Ваша дитина буде займатися танцями, перше, що потрібно зробити — купити спеціальне взуття для тренувань. Адже це не просто примха чи питання естетики, а здоров’я. Будь-які тренування вимагають зусиль й фізичних навантажень, тому слід обрати спеціальне взуття призначене й розроблене для занять танцями. Воно дозволяє чітко і правильно виконувати рухи, допомагає вберегти ніжки від травм.

Для художньої гімнастики підійдуть чешки й балетки, а для занять танцями — спеціальне взуття на шкіряній підошві. Танцювальні туфлі і черевики забезпечують ідеальне ковзання по паркету, мають каблук певної висоти, що дозволяє дитині звикнути танцювати на підборах.

В магазині "TOP-DANCE" представлено взуття для всіх видів танцю: спортивно-бального, народного, класичного, сучасного, художньої гімнастики. Чешки, получешки, джазовки, снікера, балетки, бальне взуття, пуанти для сучасного та класичного танцю — тут Ви знайдете взуття як для початківців, так і для професіоналів, а також для тих, хто займаються у хобі-класі. 

Навіть якщо Ви не плануєте танцювальну кар’єру, не варто відмовлятись від тренувального вбрання. Адже танці, перш за все, спорт, і від правильно обраного одягу і взуття залежить не тільки якість тренувань, але і Ваше здоров’я. До того ж, у гарному й спокусливому платтячку чи костюмі відчувати себе на тренуваннях Ви будете значно краще, впевненіше й привабливіше, це ми Вам гарантуємо.

Для керівників танцювальних колективів діють спеціальні та вигідні пропозиції. 

Чекаємо Вас у магазині "TOP-DANCE" і нехай Ваш танець буде на висоті!