Add organization Report…
Menu
14 november 2016

Раціон найпривабливіших: що їсти, щоб завжди бути гарною

Пригадую, в підлітковому віці я постійно користувалася різними пінками, гелями, тоніками і скрабами, щоб позбутися прищів. Все це давало легкий тимчасовий ефект або й зовсім ніякого. Коли мені виповнилося 17, я почала зловживати шоколадками, чіпсами й іншими подібними продуктами. Мене обсипало, як ніколи. Тоді я задумалася: може, якщо почну добре харчуватись, і повністю припиню вживання шоколаду, це жахіття припиниться? І, о диво, таки справді припинилось! Я забула про всі косметичні засоби (окрім періодичного використання масок), а моя шкіра стала такою чистою, якою я її вже не бачила багато років. Навіщо витрачати час, зусилля і гроші, якщо можна просто перестати їсти шкідливі продукти і почати їсти корисні? Це набагато легший, до того ж, результативніший спосіб. Саме для цього було створено перелік продуктів, споживаючи які, ви набудете природної краси.

Не варто також забувати золоті правила здорового харчування: для покращення травлення краще їсти потроху і часто, ніж навантажувати шлунок тричі на день. Урізноманітнюйте свій раціон — таким чином ви забезпечите організм належною кількістю вітамінів. Овочі різного забарвлення мають інакші корисні властивості, тому наповнюйте свою тарілку кольоровою їжею.

Уникайте газованої води — вуглекислий газ створює підвищений рівень кислотності, що призводить до роз’їдання емалі зубів. Намагайтесь не пити рідкого цукру: компотів, соків та нектарів. Щоб зробити їх приємними для споживання, в них додають величезну кількість цукру — в одній склянці може міститись близько 6 кубиків цукру-рафінаду.

В чому ж проблема з шоколадом, якщо є стільки досліджень, що доводять його користь? Він і справді корисний у багатьох аспектах, але, водночас, знижує рівень захисних сил шкіри у боротьбі з мікроорганізмами, що спричиняють висипи на шкірі. Багато хто стверджує, що не стільки чистий шоколад шкодить нашій шкірі, скільки неймовірна кількість цукру та жирів, яку додають для його виготовлення. В будь-якому разі, формуючи свій раціон, використовуйте наведене зображення: там перераховано лише те, що безумовно стане корисним і поживним для вас.

Автор: Настя Рудська