Add organization Report…
Menu
12 march 2018

100% свободи від окулярів та лінз

У вас часто болить голова, ви швидко втомлюєтеся при зоровому навантаженні, а від роботи за комп’ютером печуть і червоніють очі? Окуляри і лінзи, звичайно, здатні тимчасово покращити зір, однак ви ніколи не відчуєте такої ж свободи і впевненості, як люди з хорошим зором. Можливо, час покласти край несправедливості й повернути собі омріяні 100%?

"ЛАЗЕР Плюс" — один із перших центрів, який впровадив лазерну корекцію на теренах України. Врятувати зір, допомогти бачити краще і підвищити якість вашого життя, надаючи офтальмологічні послуги найвищого рівня, — головна мета мережі "ЛАЗЕР Плюс".

Шлях до хорошого зору в медичному центрі починається з ретельної діагностики. Усі центри мають ряд спеціального новітнього обладнання, яке дозволяє швидко, а головне, надійно поставити діагноз. Наші лікарі протестують зір за усіма можливими показниками, оглянуть усі частини ока, намагаючись встановити найменші деталі, які можуть вплинути на результат лазерної корекції. Адже основна мета на цьому етапі — зібрати та ретельно проаналізувати усю необхідну інформацію про стан ваших очей.

Весь шлях до повного відновлення зору ми пройдемо разом з вами: встановимо ціль операції, оберемо метод, який найкраще підійде вашому ритму життя, розкажемо про особливості лазерної корекції у вашому конкретному випадку. У "ЛАЗЕР Плюс" ви отримаєте відверті відповіді на усі запитання щодо вашої операції з відновлення зору. Наші спеціалісти розкажуть про методи лазерної корекції "Lasek", "Lasik" та "Lasik Thin Flap". Не думайте, що витрачаєте наш час на запитання — якщо це важливо для вас, тоді це важливо і для кожного нашого працівника.

Лазерна корекція проходить швидко і безболісно, операція триває менше 20-ти хвилин, і за добу після операції пацієнти практично не відчувають дискомфорту. А вже за тиждень після проведення лазерної корекції ви будете бачити краще, ніж у своїх найсильніших окулярах. І з роками ваш зір не зміниться за відсутності інших захворювань очей.

"ЛАЗЕР Плюс" — це передусім ретельна діагностика зору на високоточному німецькому обладнанні. Майже 13 років мережа офтальмологічних центрів тісно співпрацює з компанією "Zeiss". 160 років кропіткої роботи сотень її професіоналів втілилися у, мабуть, найкращу ексимерлазерну систему у світі — лазер "MEL 80". Завдяки надзвичайній точності рефракційних результатів, надійності, швидкості та безпеці роботи цей лазер використовують у найкращих клініках світу. По суті на сьогоднішній день "ЛАЗЕР Плюс" — єдина мережа в Україні, яка має три ексимерні лазерні системи, дві з яких є унікальними на теренах країни.

Щоб зробити кожну операцію досконалою і надійною ми використовуємо не лише неперевершену точність обладнання, вправність хірургів, але й 15-річний безцінний досвід у лазерній корекції. Доктори та кандидати медичних наук, професори, доценти, завідуючі кафедрами очних хвороб Львівського та Донецького національних медичних університетів, члени Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів, лікарі вищої категорії — мережа "ЛАЗЕР Плюс" пишається своєю унікальною командою лікарів-офтальмологів високого рівня. Наш персонал пройшов курс навчання в кращих клініках України та Європи, постійно підвищує свій професійний рівень, бере участь в українських та міжнародних конференціях, семінарах та конгресах.

Лазерна корекція відкриває безмежні можливості перед людьми з поганим зором, які через захворювання обмежують себе в певних видах діяльності. Корекція зору за допомогою новітніх методів допоможе домогтися максимальної якості зору і змінити якість вашого життя на краще.