Add organization Report…
Menu
28 november 2019

У Новий рік з новими досягненнями. Святкове привітання від ЛДЦ "Мед-Атлант"

Вітаємо усіх Вас з цими чудовими зимовими святами! Бажаємо кожному міцного здоров’я, щирих посмішок, радісних подій та цікавих мандрівок. Нехай прийдешній рік подарує безліч нових цілей і можливостей, які будуть успішно реалізовані. Миру, благополуччя і достатку Вашим сім’ям. 

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Лікувально-діагностичний центр "Мед-Атлант", що проводить обстеження всієї сім’ї (від А до Я), підготував для Вас надзвичайно приємний подарунок — відкриття нового корпусу, що є великим досягненням керівництва лікувально-діагностичного центру "Мед-Атлант"

В новому відділенні Ви зустрінете фахівців високого рівня, які неодноразово підтвердили свій професіоналізм на Прикарпатті та за межами України й спеціалізуються на багатьох видах операційних втручань. Особлива увага сконцентрована на лапароскопічних операціях для швидкого одужання пацієнтів. Разом із тим, в даному відділені проводитимуться пластичні операційні втручання, такі як: збільшення й зменшення молочних залоз, ринопластика, ліпосакція, підтяжка обличчя, видалення мішків Біша тощо.

А також Ви зможете звернутися до проктолога та інших спеціалістів. 

Не забули ми і про наших маленьких пацієнтів (будь-якого віку). Для них будуть проводити операційні втручання, пов’язані із травматологією та ортопедією.

Основна мета роботи нашого центру направлена на швидке одужання із максимальною кількістю позитивних емоцій. Ми прагнемо, щоб пацієнти почувались не як на лікарняному ліжку, а як в хорошому оздоровчому комплексі будучи здоровими, красивими і життєрадісними. 

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, а завжди розвиваємося і йдемо в ногу з часом, що дуже важливо для сучасної медицини. 

Наша мета це Ваше здоров’я!