Menu
25 december 2013

Яскраві тенденції у зимовому макіяжі

Оксамитова шкіра, довгі мереживні вії, звабливі smoky eyes і яскраві губки… Тенденції візажу зимового сезону 2014 дають повну волю фантазії, можливість експериментувати з різними відтінками і завжди залишатися неповторною. У професійній студії макіяжу Ольги Гурської знають, як за допомогою косметики підкреслити красу кожної жінки. Візажист-стиліст Ольга розповідає про найефектніші тренди зимового макіяжу 2014.

Сапфір і смарагд

Оскільки 2014-й –– рік Синього або Зеленого Коня, у фаворі благородні відтінки — смарагдовий, сапфіровий, індіго, колір морської хвилі. Ці кольори актуальні у створенні вечірнього, весільного, денного макіяжу. Головне — обрати правильний відтінок і насиченість тону.

Губи незвичного кольору

До модного червоного тепер додався ще й матовий помаранчевий, рожевий, темно-сливовий, бордовий, винний, баклажановий та інші незвичні тони. Однак слід враховувати — якщо ви обрали яскравий соковитий відтінок для губ, макіяж обличчя та очей має бути більш нейтральним.

Стильний макіяж із використанням синіх, зелених і золотистих тіней, стразів, арт-вій (у вигляді коней) та коралової помади.

Витончений макіяж у ніжних пастельних тонах з акцентом на очі. Темно-сині тіні і прозорий мерехтливий блиск роблять образ святковим. 

Яскравий і водночас ніжний макіяж у жовтих, рожевих і теплих натуральних тонах.

Ефектний макіяж із використанням тіней фіолетових відтінків (баклажановий, сливовий тощо) і великих накладних вій.

Широкі брови

Тонкі, немов ниточка, брови надовго у вигнанні, на модному олімпі остаточно закріпилися широкі брови. Візажисти радять всіляко виділяти їх у макіяжі, розчісувати у різні боки, надаючи бровам природного недбалого вигляду.

Ніжна наречена

Цього сезону у тренді легкий невимушений образ нареченої. Макіяж у пастельних тонах, без зайвого блиску і перенасиченості. Проте, очі мають бути достатньо виразними, щоб на весільних фото наречена виглядала ефектно.

Арт-вії

Оксамитовий погляд взимку 2014 забезпечать арт-вії. Декоративні мереживні вії — ідеальний варіант для новорічного і стилізованого макіяжу.

Smoky eyes

Знову на п'єдесталі моди smoky eyes, проте менш виразний, ніж традиційний. Переважають легкі димчасті відтінки, коричневий, оливковий, сріблястий, металік.

Вишукані арт-вії.

Димчасті smoky eyes зі сріблястим ефектом. Образ у стилі джазових 20-х.

Стрілки на висоті

Цього сезону можна сміливо стріляти очима. У тренді макіяж "cat eyes" — стрілки різної довжини, ширини, форми і забарвлення. Особливо актуальні яскраві відтінки.

Мерехтливий блиск

Забуті мерехтливі блискітки, стрази, камінчики і паєтки знову у моді. Їх не має бути надто багато, однак помірний блиск використовуйте для створення гламурного вечірнього образу.

Кольорові пігменти

Урізноманітнити макіяж можна розсипчастими кольоровими пігментами, їх наносять на повіки, губи, обличчя, тіло. Широка кольорова палітра дозволяє творити чудеса.

Стилізовані стрілки у поєднанні із стразами.

Макіяж з використанням кольорових пігментів.

Цієї осені, візажисти, тренером яких була Ольга Гурська, вдало відобразили тенденції макіяжу на всеукраїнському конкурсі "Квітка Лотоса", що проходив у Рівному 28 та 29 вересня.

Створення фантазійного макіяжу на конкурсі "Квітка Лотоса".

Праворуч: Ольга Гурська, ліворуч: Наталія Галка.

Фантазійний макіяж. Візажист — Наталія Галка. Тренер — ­Ольга Гурська.

Майстри продемонструли вражаючий фантазійний і подіумний макіяж, за що й здобули перемогу: Наталія Галка отримала 1-е місце у номінації "Фантазійний макіяж", Інна Кокорська виборола 1-е місце у номінації "Подіумний макіяж".

Створення подіумного макіяжу на конкурсі "Квітка Лотоса".

Посередині: Ольга Гурська, праворуч: Інна Кокорська.

Подіумний макіяж. Візажист — Інна Кокорська. Тренер — ­Ольга Гурська.