Menu

27-29 жовтня — міжнародна стоматологічна виставка

Гал-ЕКСПО, ПрАТ

XIX міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» 

та XIX міжнародний стоматологічний Форум

27-29 жовтня 2021 року, Львівський палац мистецтв

27-29 жовтня у Львові відбудеться одна з наймасштабніших за кількістю учасників і відвідувачів в Україні стоматологічна подія - XІХ міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XІХ міжнародний стоматологічний Форум. 

Протягом трьох днів близько 150 виробників і постачальників стоматологічного обладнання, інструментарію та витратних матеріалів продемонструють широкий асортимент продукції, свої хіти та бестселери, анонсують новинки. Експозиція буде побудована тематичними секторами, що дозволить максимально ефективно використати час. Формат виставки дасть можливість наочно ознайомитися з продукцією великої кількості компаній в найкоротші терміни, заключити швидкі, але надійні договори.

Одночасно з виставкою «Дентал-Україна» у конференц-залах та на демонстраційних стендах учасників відбуватимуться наукові заходи XІХ міжнародного стоматологічного Форуму: міжнародні науково-практичні конференції, фахові школи та майстер-класи провідних стоматологічних компаній. Будуть підняті найактуальніші питання різних напрямів в галузі стоматології, новітніх методик лікування, які будуть корисними як для новачків, так і для досвідчених спеціалістів.

Офіційні партнери XIX міжнародного стоматологічного Форуму – компанії «Dentsply Sirona» та «Ivoclar Vivadent», а XIX міжнародної стоматологічної виставки «Дентал-Україна» – компанії «Філіпс Україна» та «Inibsa». 

Ознайомитися з деталями виставки «Дентал-Україна» та Міжнародного стоматологічного Форуму та отримати безкоштовне запрошення можна на сайті http://www.dental-ukraine.info/.

Тел.: (032) 2949112, (067) 6711436

e-mail: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/Dental.Ukraine.Lviv/

http://www.dental-ukraine.info/


Show all

Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

Гал-ЕКСПО, ПрАТ

Запрошуємо до участі у

Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності

і міжнародній виставці «ТурЕКСПО»! 

Цьогорічний форум змінив свою локацію та формат проведення!

Новий якісний рівень з актуальним змістовним наповненням!

19-21 жовтня нова локація Арена Львів вул. Стрийська, 199

           Форум відбуватиметься 15-ий  рік поспіль і є центральною подією Західної України в сфері туризму та гостинності. Основним акцентом форуму стане обговорення актуальних проблем розвитку туризму та шляхів їх вирішення на загальнонаціональному рівні за участю провідних фахівців ДАРТ України.

      У програмі роботи – панельні дискусії за участю відомих спікерів, презентації нових туристичних продуктів та сучасних інформаційних технологій. Прийнявши участь у форумі, Ви дізнаєтесь:

  • які зміни відбулися у законодавстві і що таке новий Закон про туризм в Україні;
  • як створити та просувати конкурентоспроможний туристичний продукт;
  • як розвивати туристичні можливості територіальних громад і що таке брендування територій;
  • як IT-технології можуть покращити комунікації та допомогти вийти на новий рівень обслуговування клієнтів;
  • яким є найкращий досвід в Україні та за кордоном.

Жива атмосфера спілкування допоможе встановити взаємовигідні ділові контакти, а прийнявши участь в експозиції виставки, матимете нагоду презентувати свої продукти широкому колу фахівців з усіх регіонів України.

Слідкуйте за нашою сторінкою у Fасеbook , а про умови участі у виставці дізнайтесь на нашому сайті

Контакти Організатора  067 670 39 05

e-mail: [email protected]


Show all

Запрошуємо на виставку 19-21 жовтня

Гал-ЕКСПО, ПрАТ


19-21 жовтня на «АРЕНІ ЛЬВІВ» відбудеться 

XV спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес»

Динамічний світ щоденно ставить нові виклики, тому, хоч і зі значними втратами, готельно-ресторанна сфера відновила свою діяльність та навчилася жити в сучасних умовах. Питання швидкої адаптації, пошуку нових рішень і втілення їх у життя залишатимуться актуальними.

До березня 2020 року спостерігався швидкий розвиток готельно-ресторанного бізнесу в Україні. У світі цей бізнес залишався однією з найприбутковіших складових туристичної галузі, водночас і найризикованішою. Тож пріоритетним залишається повне відновлення діяльності і досягнення принаймні докарантинних тенденцій розвитку галузі в нових реаліях.  

Запрошуємо відвідати спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес» 19-21 жовтня у Львові! Ми збираємося в дружній атмосфері професіоналів готельного та ресторанного бізнесу для обговорення поточного стану галузі, аналізу помилок та перспектив. Разом дамо новий поштовх розвитку сфери готельно-ресторанного бізнесу!

Виставка об’єднає понад 100 експонентів зі всієї України, які презентують товари та послуги для готельного та ресторанного бізнесу, представлять новинки та запропонують вигідні пропозиції для відвідувачів. 

У 2021 році особливу увагу в експозиції буде приділено IT-рішенням для удосконалення сервісу та автоматизації процесів готелів та ресторанів, адже все більше клієнтів бронюють житло, замовляють їжу, порівнюють пропозиції, читають відгуки, використовуючи свої гаджети і цей тренд і надалі залишатиметься одним з найактуальніших.

У рамках виставки вшосте відбудеться Спеціалізований «Форум для готелярів і рестораторів», який щорічно збирає власників і керівників закладів не лише Західної, а й усієї України для вирішення найактуальніших питань індустрії HoReCa і туризму. 

Цільова аудиторія відвідувачів виставки: власники, менеджери та ключові працівники готелів, оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, інших закладів розміщення та харчування, ресторатори, інвестори та інші професіонали індустрії гостинності. 

Будемо раді бачити Вас на спеціалізованій виставці «Готельний та ресторанний бізнес»! 

Коли? 19-21 жовтня

Де? Нове місце проведення – АРЕНА ЛЬВІВ, вул. Стрийська, 199

Вартість? Вхід на виставку безкоштовний за попередньої реєстрації на сайті

Дізнавайтеся новини на сайті http://www.galexpo.com.ua/hotel/ та facebook-сторінці

Show all