Add organization Report…
Menu
1 july 2015

"NOVO" — інновації рятують життя

Сьогодні важко уявити своє життя без сучасних технологій. Вони полегшують наш побут і роботу, дозволяють завжди бути на зв’язку, дізнаватися нову інформацію без обмежень і сприяють поліпшенню здоров’я. Медицина — наука, що напряму залежить від інновацій, саме технічний прогрес дає змогу рятувати мільйони життів. Центр медичних інновацій "NOVO" — це не просто діагностичний центр, це місце, де перед людиною відкриваються нові можливості, з’являється надія, розвіюються сумніви. Досить мучитися в здогадках і лікуватися навмання. Лише своєчасна діагностика дозволяє дізнатися про свій організм більше й позбутися набридливих хвороб. Найсучасніші інноваційні методи та обладнання для діагностики ви знайдете саме у "NOVO".

"NOVO" — це новий заклад європейського рівня, оснащений найсучаснішим устаткуванням провідних світових виробників. Професійний і ввічливий персонал завжди надасть якісну кваліфіковану допомогу. Різноманітні методи обстеження виявляють збої в організмі ще на ранніх стадіях хвороби. Крім того, інноваційна діагностика полегшує роботу лікарів, вони не сумніваються у встановленому діагнозі і призначенні правильного курсу лікування.

Обладнання

Магнітно-резонансний томограф Optima MR450w виробництва компанії GE Healthcare. Обстеження відбувається набагато швидше, ніж на апаратах МРТ попереднього покоління. Якість гарантує висока потужність (1,5 тесла), 128 каналів, багатофункціональність. Процес легко контролюється, можна обирати параметри в режимі реального часу. Тунель томографа — 70 сантиметрів у діаметрі, тому природне відчуття тривоги у замкнутому просторі послаблюється. Такі параметри дозволяють здійснювати дослідження всього тіла, незалежно від розміру, наприклад можна комфортно оглядати вагітних чи осіб з крупними габаритами (до 230 кг).

Ще один унікальний апарат — комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime, що при скануванні робить 160 зрізів товщиною 0,5 мм. Збільшення діапазону сканування дозволяє проводити дослідження більшої площі впродовж коротшого проміжку часу, що дозволяє максимально ефективно використовувати систему при дослідженні серця і судин, а також при огляді пацієнтів з травмою. Цей апарат має багато прикладних програм для проведення всіх видів КТ-обстежень для усіх без винятку органів і систем. Рівень опромінення на цьому томографії значно нижчий, ніж під час звичайного рентгенівського дослідження. КТ не має протипоказань, а відсутність замкнутого простору запобігає проявам клаустрофобії, що дуже важливо під час проведення огляду важкохворих дорослих пацієнтів і дітей. Toshiba Aquilion Prime визнано відомою рейтинговою компанією KLAS найкращим томографом у своєму класі в 2014 році.

Ноу-хау для Львова — скринінг усього тіла, у "NOVO" його практикують ще з відкриття. Це дослідження дозволяє оглянути майже весь організм і виявити приховані недуги.

Медики та науковці стверджують: останні роки хвороби мають тенденцію "молодшати", тобто проявлятися у маленьких діток і новонароджених. Відповідно, зростає важливість ранньої діагностики. У центрі "NOVO" намагаються максимально розширити її межі. Навіть немовлят можна детально обстежити і врятувати їх життя. Адже при багатьох хворобах своєчасне і якісне лікування — запорука повного одужання.

Також у центрі є якісне експертне обладнання УЗД. Два сканери Samsung Medison Accuvix V20 Prest видають до семи зображень за одне сканування, що сприяє точнішій і швидшій діагностиці. Сканер Samsung Medison MySono U5 — портативний, і це дає можливість обстежувати пацієнтів поза межами Центру. До переліку виїзних обстежень належать УЗД органів малого тазу, органів серцевої порожнини, органів сечостатевої системи, обстеження на різних строках вагітності.

Приємним і зручним доповненням для пацієнтів слугує використання найновіших досягнень комп’ютерних технологій. Ваш лікар може переглянути запис обстеження і зробити свої висновки. А якщо він далеко — одразу в центрі можна переслати файл через інтернет в будь-яку клініку світу. Таким чином стали можливі заочні консультації з провідними медичними фахівцями.

У закладі діє благодійна програма "Інноваційна діагностика в Медичному Центрі "NOVO", що дозволяє важким реанімаційним і ургентним хворим Львівської міської дитячої клінічної лікарні безоплатно проходити обстеження. Це ж стосується неповнолітніх дітей загиблих учасників масових акцій громадського протесту, що розпочалися в Україні 21 листопада 2013 року, і дітей загиблих учасників АТО.

На всі запитання щодо жіночого здоров’я дадуть вірну та обґрунтовану відповідь лікарі-гінекологи медичного центру "NOVO".  У Центрі також працюють ряд спеціалізованих медичних програм, серед яких школа грудного вигодовування, кабінет підготовки до пологів та інші.

Основна мета центру медичних інновацій "NOVO" — забезпечити найвищу якість діагностичних послуг завдяки впровадженню і використанню новітніх технологій і високому рівню компетентності його фахівців.

"NOVO" — Любіть жити!