Add organization Report…
Menu
22 december 2015

Секрети красивої посмішки від клініки "Ваша стоматологія"

Ірина Кривко

Що таке посмішка? Це окраса обличчя, успіх у спілкуванні, демонстрація впевненості та сили. Відкрита, загадкова, прекрасна і зваблива — вона буває різною, але обов’язково має бути щирою. Усміхнена людина притягує до себе невидимою силою, випромінює щастя і радість, дарує оточуючим позитивні емоції.

Клініка "Ваша стоматологія" бажає всім бути успішними і сильними, щасливими й усміхненими у 2016 році. Запорука здоров’я і краси вашої посмішки — регулярне відвідування лікаря-стоматолога. Для отримання максимального ефекту від візиту варто знати, що існує стоматологія не лише лікувальна, а й естетична.

Лікувальна — передбачає вирішення локальних і гострих захворювань ротової порожнини. Це карієс і його ускладнення: пульпіт — запалення пульпи зуба, періодонтит — запальний процес, в який втягнуті тканини навколо зуба, а також запалення ясен і кісткової тканини.

Естетична стоматологія включає протезування, виправлення прикусу, відбілювання, покриття зубів вінірами та люмінірами. Основне її завдання — зробити посмішку ідеальною.

Фахівці клініки "Ваша стоматологія" поділилися маленькими секретами, що допоможуть уникнути можливих захворювань й покращити щоденний догляд за ротовою порожниною:

Якщо ви скористаєтеся цими порадами, ваші зубки залишатимуться здоровими і не болітимуть.

Завжди на варті вашої успішної посмішки — "Ваша стоматологія" та Ірина Кривко.