Menu

Знижки на комплексну хімчистку автомобілів

Clean Max (Клін Макс), клінінгова компанія

Клінінгова компанія "Clean Max" пропонує знижку 20% на комплексну хімчистку автомобілів. 

Вартість послуги — від 800 грн.

Акційна пропозиція діє з 26 жовтня до 15 листопада.

Show all

Додаткові знижки при замовленні генерального прибирання

Clean Max (Клін Макс), клінінгова компанія

При замовленні генерального прибирання у клінінговій компанії "Clean Max" отримай хімчистку матрацу або невеликого дивану в подарунок, або скористайся 10%-и чи 15%-ю знижкою залежно від обсягу роботи.

Акція діє з 26 жовтня по 26 листопада.

Show all

Чудова акція на генеральне прибирання -15%

Clean House, клінінгова компанія

Бажаєте прибрати Вашу оселю але руки ніяк не доходять? Чудова акція на генеральне прибирання — 15% знижки або хімчистка дивану в подарунок на Ваш вибір. Ми з радістю враховуємо всі індивідуальні особливості та побажання замовника. 

І повірте, вартість прибирання Вас приємно здивує!  

Деталі дізнавайтеся за телефоном: (097) 848-11-42, (093) 331-88-28 — вайбер.Show all

Отримайте -10% знижки на хімчистку!

Clean House, клінінгова компанія

Ваші дивани забруднилися? Килими аж пахнуть пилом? Не біда! Замовляйте виїзну хімчистку м'яких меблів та килимів від Клін Хаус та отримайте -10% знижки на хімчистку! 

Деталі дізнавайтеся за телефоном: (097) 848-11-42, (093) 331-88-28 — вайбер.

Show all

"Філософія життя" Анатолія Іваненка у "Євро-Арт"

Євро-Арт, галерея європейського живопису

Контактна особа:

арт-менеджер Юлія Савуляк

тел.: 093 154 12 75

068 463 13 97

Галерея європейського живопису "Євро-Арт" презентує виставку картин 

АНАТОЛІЯ ІВАНЕНКА — "ФІЛОСОФІЯ ЖИТТЯ"

(до 70-річчя художника)

Коли:  з 16:00  30 вересня по 6 грудня 2020 року включно

Де: галерея європейського живопису "Євро-Арт" — Рівне, пр. Миру, 4. 

Організатор: арт-група галереї європейського живопису "Євро-Арт".

Анатолій Григорович Іваненко (1950 р. н.) презентує у галереї європейського живопису "Євро-Арт" свій творчий доробок на персональній виставці «Філософія життя», приуроченій до його 70-річного ювілею.

Художник у кожну свою картину вкладає живописну загадку, знову і знову виступає у ролі філософа, що вражає… Вражає узагальненим поглядом на світ, у якому відшуковує щемливі нотки сьогодення… Вражає буденністю сюжетів, у яких зображує складні взаємини людей… Вражає Іваненківським осмисленням минувшини і буттєвості… У калейдоскопі його картин кожен віднаходить те, що співзвучно його душі, розворушує її струни і заставляє думати, думати, думати…

Він, як завжди, веде індивідуальну розмову з глядачем. Для цього використовує увесь арсенал живопису: гармонію кольору, цікаву композицію, життєвий сюжет, фактуру полотна.

Анатолій Іваненко віртуозно володіє багатьма таємницями живопису, тому для багатьох рівнян і став Учителем. Адже понад 40 років навчає дітей і дорослих у кольорових емоціях любити цей світ.

У перший день експозиції, 30 вересня 2020 року, Анатолію Григоровичу виповнюється 70 років. Ми тішимося, що свій ювілей наш улюблений художник відзначить разом із нами своєю прекрасною персональною виставкою, яка діятиме у двох залах галереї по 6 грудня 2020 року включно.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з "Євро-Арт"!


Show all

Унікальна двостороння картина Адальберта Ерделі у "Євро-Арт"

Євро-Арт, галерея європейського живопису


Контактна особа:

арт-менеджер Юлія Савуляк

тел.: 093 154 12 75

068 463 13 97

У постійній експозиції галереї європейського живопису "Євро-Арт" з’явилася 

унікальна двостороння картина Адальберта Ерделі.

Для відвідувачів вона доступна з 18.09.2020 р., 

у переддень 65 роковин з дня смерті великого художника.

Один із кращих художників Європи минулого століття, співзасновник закарпатської школи живопису Адальберт Ерделі (1891-1955) залишив по собі неймовірні картини, які оцінюють у десятки тисяч доларів. Його творча спадщина розкидана по багатьох країнах і приватних колекціях. Утім, є серед них одна, унікальна і знакова картина, яка віднині буде представлена у Рівному у постійній експозиції галереї "Євро-Арт".

У чому її унікальність? Це єдина в Україні двостороння картина Ерделі!

У чому її знаковість? Вона розкриває еволюцію митця та його пошуки себе у живописі. 

В одній картині ми бачимо два основні етапи творчості художника. З одного боку полотна  (72х90 см) — картина початку 1930-х рр. «Оголена на березі» (це період його творчих пошуків), а з іншого — картина 1940-х рр. «Купальниці» (це період його зрілості як митця)  і усвідомлюємо його ж філософський вислів про свою творчість: “Є той, кого нема; нема того, хто був; буде той, хто мільйонами років покрокував у вічність”… 

У 1930-х рр. Ерделі схилявся перед творчістю Поля Сезанна і вважав себе його послідовником, сповідуючи тезу: «Мистецтво і любов». Але незважаючи на захоплення живописом великого француза, художник не копівав його, а еволюціонував, шукав нових форм, ідей, які втілилися в особливий ерделівський експресіонізм,  що ми і бачимо у представлених «двох картинах на одному полотні». 

Саме у 1930-х роках здобуте у Франції фактично визріло на берегах Ужа. Картини Ерделі експонували на виставках у мюнхенському «Гласпалаці» і на паризьких Єлисейських полях, у Брюсселі, Празі, Брно, Братиславі, Будапешті, а інформацію про художника внесли до європейської «Енциклопедії новітнього часу».

Згодом, видатного художника, який своїми картинами підкорив Європу, радянська влада відтіснила на задвірки тодішнього «передового» мистецтва, принизила і забула через «неправильний» художній стиль —експресіонізм. Так відомий художник насправді довгий час залишався для українців невідомим.

Звісно, в одній картині ми не розгадаємо усіх секретів Ерделі, а тільки спробуємо наблизитися до них. Бо, як стверджував сам художник: «Таємницею є те, що знає тільки один». Утім, в «Оголеній на березі» та «Купальницях» ми все ж упізнаємо дружину Ерделі Магдалину Сливку, яка була моделлю художника протягом кількох десятків років. Вона позувала йому як для фігуративних композицій, так і для численних портретів (до речі, полотна із зображенням жінок в образах матері, музи, трудівниці або жінки-мавки становлять майже третину творчої спадщини художника). Творив Адальберт надзвичайно швидко — картину міг намалювати за дві години. Однак, можемо припустити, що це не стосувалося нашої нашої «Оголеної на березі» - мистецтвознавці і дослідники творчості Ерделі одностайні у тому, що саме до цієї картини він неодноразово повертався і «допрацьовував» її. 

Що цікаво: свого часу митець пророче зауважував своїй дружині Магдалині, мовляв, коли помре, то кожне його полотно, кожен малюнок, ескіз, рукопис, папірець матимуть велику цінність. Тому нині, коли якомусь музею випадає за честь мати у своїй колекції безцінне полотно великого Ерделі, галерея «Євро-Арт» щаслива, що може представити рівненському глядачеві його унікальну і знакову двосторонню картину. Для відвідувачів вона стане доступною 18 вересня 2020 року, у переддень 65 роковин з дня смерті художника.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з "Євро-Арт"!


Show all

У "Євро-Арт" відкривається виставка Ірини Тищук…

Євро-Арт, галерея європейського живопису

     У малих залах галереї європейського живопису "Євро-Ар" 

              відкривається виставка Ірини Тищук

               "…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ"

У кожного своє покликання. Важливо вміти це покликання розпізнати і мати змогу практикувати у житті…

При спілкуванні з Іриною Тищук (1981 р. н.) напрошується важлива характеристика її темпераменту — запальна до роботи. Пройшовши через численні та важкі випробування у житті, художниця своєю творчістю проорює власну борозну на мистецькому полі і презентує у рамках нашого проєкту «Євро-Арт» для талановитих» свою персональну виставку «…із життя пані малярки».

Мама чотирьох дітей і «ділова жінка» у повсякденному житті, вона знаходить час для себе — для живопису, пише картини з 2016 року, відколи після багаторічної розлуки знову зустріла свого колишнього вчителя з Рівненської художньої школи Анаторлія Іваненка, який і надихнув її на подальшу творчість. «Коли я доторкнулася до живопису, то зрозуміла, що прагнула цього усе своє життя. Фарбами я можу передати те, що бачу всередині себе, навколо в цьому дивовижному світі та далеко за його межами», — розповідає Ірина.

Колір для художниці відіграє чи не найважливішу роль, його нюансами вона «ліпить форму» картини і викликає у глядача підсвідомі асоціації. Невід’ємною рисою її мистецтва, її «непосидючої» палітри, є також емоція. Мисткиня любить експериментувати як зі змішуванням кольорів, так і з різними стилями та напрямками. Це нам яскраво демонструють кілька десятків представлених в експозиції її робіт, написаних у техніці олійного живопису.

Сюжетами її картин стають окремі моменти «…із життя пані малярки». Авторка пояснює: «Вірю, що в оточуючих нас дрібницях прихована сила натхнення. Це може бути щось дуже звичайне: грайливий промінь сонця крізь листя дерев чи навіть посмішка продав чині у магазині. Дуже важливо зважати на такі речі, бо усе наше життя, власне, і складається із таких моментів».

Персональна виставка Ірини Тищук «…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ» триватиме з 21 жовтня по 15 листопада 2020 року. 

ВАЖЛИВО: у зв’язку із карантинними заходами презентація виставки не запланована. Водночас, ми готові забезпечити представникам ЗМІ, яких зацікавила творчість художниці, особисту зустріч з нею. Контакти арт-менеджера галереї  Юлії Савуляк: (093) 154 12 75 та (068) 463 13 97.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з "Євро-Арт"!


Show all

Ми знову відкриваємо двері нашого ресторану!

Броварня на Грушевського, ресторан

Ми знову відкриваємо двері нашого ресторану!

На Вас чекає:

  • наш оновлений зал
  • жива музика 
  • оновлене меню 
  • welcome drink від нашого  партнера ТзОВ «ТД Міжрегіональні ресурси»

Встигни зарезервувати столик  за номером — 068 577 57 70.


Show all

АКЦІЯ 3+1 на контактні лінзи AIR OPTIX!

Ваша Оптика, салон

АКЦІЯ 3+1 на контактні лінзи AIR OPTIX!

Придбайте 3 лінзи та отримайте 1 — в ПОДАРУНОК!

Купуйте за приємною ціною у Ваша Оптика!

Пропозиція діє із 01.09.20 до 31.10.20!

 


Show all

Надзвичайно привабливі ціни на каміни Hoxter

АСТРА ЛЮКС, салон КАМІНИ

Із 01.10.2020 по 01.12.2020 діє 20% знижка на каміни фірми Hoxter.

Show all

Доставка смачної їжі від "Ribs House"

Ribs House (Рібс Хаус), ресторан-реберня

"Ribs House" — це те, що Ви так довго чекали!

Де ще Ви можете замовити найсмачніші ребра, банош та ароматний борщ в одному місці? — лише у нас.

Ми — Ваша ідеальна доставка їжі, смачних ребер та якісних продуктів. В наших стравах поєднались майстерність кухарів та материнська турбота.

Замовляйте та переконайтесь в цьому самі: (067) 842-17-37. 

Доставка працює 11:30–22:00, від 400 грн — безкоштовно.

Чекаємо на Вас за адресою:  м. Рівне, вул. Кавказька, 2.

Show all

Вигідна пропозиція від ресторану "Melange"

Melange, ресторан

При святкуванні весілля в ресторані "Melange" з понеділка по четвер — отримайте знижку 15%

Акція діє на постійній основі.

Show all

Акція в магазині "САНТЕХ" від ТМ Hansgrohe

СанТех, салон-магазин

Раді повідомити вам про проведення акції в магазині "САНТЕХ" від ТМ Hansgrohe.

У період з 01.09.2020 по 31.12.2020 або до вичерпання акційних залишків, при купівлі змішувача або термостата прихованого монтажу отримуйте у подарунок внутрішню частину для змішувачів для ванни/душу Hansgrohe iBox.


Магазин "САНТЕХ"

м.Рівне, вул.Млинівська 26 (біля Луцького кільця)

тел: (067) 36-02-572 (Viber)


Слідкуйте за нашими пропозиціями і в соцмережах:

https://facebook.com/santehnika.rivne (Фейсбук)

https://instagram.com/santehnika.rivne (Інстаграм)Show all

Знижки на матеріали для покрівлі

Світ покрівлі, компанія

Компанія "Світ покрівлі" пропонує хороші знижки на товари. Слідкуйте за спеціальними пропозиціями на нашому сайті та купуйте вигідно черепицю різних видів і кольорів, фасадну плитку, гідроізоляцію, сонячні батареї та інші будівельні матеріали й аксесуари. 

Акція діє на постійній основі.

Show all