Menu
30 january 2015

Гальмівні диски і колодки. Безпека і надійність

Водіям варто пам’ятати, що від стану авто залежить не лише їхня особиста безпека, а й життя інших учасників дорожнього руху. Тому потрібно регулярно перевіряти технічний стан машини і ретельно вибирати автозапчастини. Гальмівна система — один із важливих компонентів роботи всього механізму. У магазині "ВенАвто" допоможуть підібрати якісні гальмівні диски і колодки, відповідно до марки вашого авто, без переплат.

Щоб зорієнтуватися серед широкого асортименту, ознайомтеся із характеристиками запчастин. Гальмівні диски обирають відповідно до розміру коліс, щоб вони не були замалими чи навпаки – надто великими. Не забувайте про мінімально допустиму товщину гальмівного диска (вона вказана на деталі), після якої диск необхідно замінити.

Гальмівні диски є передні і задні, і встановлюються, відповідно, на передню та задню осі. Це важливо, оскільки функції передньої осі та її дотикання з дорожнім покриттям відрізняються від задньої. Гальмівні колодки продаються у поліграфічній упаковці високої якості, в комплекті з інструкцією або паспортом.

Характеристики якісної гальмівної колодки:

Спеціалісти магазину "ВенАвто" дбають про безпеку кожного клієнта, тому пропонують лише перевірені гальмівні диски і колодки відомих виробників: TRW (Німеччина), Ferodo (Великобританія), Bosch (Німеччина), ABE (Польща).

Компанія TRW виготовляє першокласні деталі гальмівної системи. Саме її інженери розробили і впровадили у виробництво технологію покриття колодок Cotec, що дозволяє вдвічі скоротити гальмівний шлях завдяки застосуванню фрикційної суміші на основі кераміки, без вмісту міді і азбесту. Гальмівні диски й барабани виготовляються із суміші чавуну і нержавіючої сталі, вони стійкі до корозії, мають високу ефективність гальмування. Під час конструювання та модернізації колодок 80% зусиль спрямовано на підвищення параметрів комфорту: плавності гальмування, рівня вібрації і шумів, наявності запаху горілого.

Гальмівні колодки Ferodo — продукт концерну Federal-Mogul Aftermarket UK Limited, одного із найбільших у світі виробників автомобільних запчастин. Компанія представляє на ринку високоякісні гальмівні колодки, гальмівні диски і гальмівну рідину. Вся продукція виробляється відповідно до стандартів ISO 14001 та QS 9000. Серед замовників компанії провідні виробники автомобілів: Mercedes, Rover, Rolls-Royce, Opel, Jaguar, Mazda та інші.

Гальмівні системи Bosch гарантують максимальну безпеку і комфорт. Довіра клієнтів ґрунтується на багаторічному досвіді виробництва та інновацій Bosch у цій сфері — від перших вакуумних підсилювачів гальм до сучасних систем ABS, ASR, ESP і SBC. Компанія пропонує понад 10 тисяч найменувань продукції для європейських, азіатських і американських автомобілів.

Запчастини компанії ABE виготовляють для різних типів автомобілів: лімузинів, легкових, спорткарів, автофургонів. У процесі виробництва враховують високі вимоги до технічних параметрів. Якість продукції фірми не відрізняється від встановлених заводами-виробниками деталей під час першого монтажу. Сплави для виготовлення гальмівних дисків і барабанів ABE проходять ретельну дрібострумінну і подальшу токарну обробку на високотехнологічному сучасному обладнанні. Під час виробництва проводиться індивідуальне балансування гальмівних дисків та випробування їх на міцність.