Menu
30 may 2014

Газобалонне обладнання для авто

Установка газобалонного обладнання (ГБО) на машину –– чудовий спосіб зекономити на пальному, адже сучасні технології дозволяють перевести на газ майже будь-який автомобіль із бензиновим двигуном.

ПП "Автотема" здійснює професійне встановлення якісного газобалонного обладнання на авто. Сам процес проходить без втручання в паливну систему автомобіля і займає всього декілька годин.

Переваги установки газобалонного обладнання (ГБО)

Економія

Сьогодні вартість бензину досить висока, тому заправка автомобіля газом дозволяє значно зекономити. Вартість встановлення спеціального обладнання швидко себе окуповує.

Продовження служби двигуна

Газ довше згорає, а це призводить до відсутності детонації і зменшення навантажень на двигун. Газобалонне обладнання рівномірніше змішує газ із повітрям, не змиває мастильну плівку зі стінок циліндрів, не забруднює масло і не робить його рідшим, що в результаті збільшує ресурс двигуна.

Комфорт для водія

Зазвичай, на автомобіль встановлюється балон для газу місткістю не менший, ніж бак для бензину. Перемикач з бензину на газ знаходиться прямо в салоні.

Збільшуються протиугінні можливості автотранспорту. Від’єднавши комутатор, можна заблокувати надходження обох видів палива при несанкціонованому запуску двигуна.

Екологічність

Ще одна перевага газового палива, у порівнянні з бензином і дизелем, — менша шкода для навколишнього середовища. Викиди двигунів, що працюють на природному газі, містять низький рівень шкідливих речовин — у середньому на 65% менше викидів оксидів азоту і на 80% менше викидів твердих частинок, ніж дизельний двигун, що обладнаний окислюючим каталітичним нейтралізатором.

Мобільність

При установці газобалонного обладнання зберігається можливість використовувати й основне паливо (бензин або дизель). Це дозволяє використовувати різне паливо по черзі, і збільшує максимальний пробіг майже у два рази. Наприклад, якщо ви вирушили у далеку дорогу, то бензин можна використовувати як резервне пальне.

Пожежобезпечність

При використанні обладнання відомих перевірених торгових марок, правильної установки та регулярного техогляду загоряння газу практично неможливе. Сучасні балони оснащені усіма необхідними клапанами безпеки, а балони в авто розміщують так, щоб виключити можливість їх пошкодження при аварії. Для того, аби вчасно виявити витік газу, у газову суміш додають спеціальні пахучі речовини.

ГБО може працювати практично на будь-якому інжекторному або карбюраторному моторі, установка ГБО не вимагає зміни конструкції самого авто. Із двигуном не виникає жодних проблем. Використовувати сучасні системи газобалонного обладнання — практично, зручно, економно.