Menu
30 september 2015

У "БОГДАН-АВТО РІВНЕ" влаштували майстер-клас для поляків

25 вересня 2015 року на базі одного з найбільших автоцентрів області, компанії "БОГДАН-АВТО РІВНЕ", відбувся цікавий захід в рамках реалізації міжнародного проекту "Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного і Любліна". До дилерського центру завітала спеціальна делегація представників Польщі для обміну досвідом.

Під час зустрічі працівники автоцентру та гості із сусідньої держави обговорили партнерські програми щодо особливостей ведення бізнесу, а також напрямки розвитку та налагодження ділових контактів і співпраці.

Були розглянуті питання суттєвої економії в обслуговуванні автомобіля. Також з боку представників Польщі надійшло декілька цікавих пропозицій, які в майбутньому можуть вдало посприяти розвитку автобізнесу в межах Рівного та всієї України.

"БОГДАН-АВТО РІВНЕ" зустрів гостей цікавою та насиченою програмою. Керівники автоцентру виступили з промовами, відзначивши найбільш вагомі досягнення дилерського центру за 12 років роботи в регіоні. Працівники сервісу познайомили зі своїми методами використання сучасних технологій для обслуговування автомобілів. Партнери заходу "Автофарба-Україна" в режимі "реального часу" продемонстрували навики та особливості відновлення стану лакофарбового покриття. Також гостей заходу ознайомили з перевагами використання автохімії BG.

Фінал зустрічі пройшов у невимушеному спілкуватися за чашкою ароматної кави та солодощами від майстрів Рівненщини. А на згадку про Україну, тепер вже, польським партнерам від автоцентру вручили пам’ятні подарунки з національною символікою.

Цікаво, що за результатми зустрічі польські колеги одразу запросили працівників "БОГДАН-АВТО РІВНЕ" до Любліну для обміну досвідом, залишившись приємно враженими рівнем оснащеності підприємства та стандартами обслуговування клієнтів, що впроваджені в дилерському центрі.

Про компанію

ТОВ "БОГДАН-АВТО РІВНЕ" засновано в 2003 році. За 12 років існування компанія здобула репутацію надійного партнера в сфері надання послуг з продажу, обміну та сервісного обслуговування автомобілів в Рівненському регіоні.

Дилерський центр входить до складу всеукраїнської мережі Національного Автодилера "БОГДАН-АВТО Холдинг", одного з основних операторів українського автомобільного ринку, та є ексклюзивним представником мережі в Рівненській області.

На базі підприємства розміщено офіційні автосалони Hyundai, Great Wall, JAC, Saipa, UZ Daewoo, Lada, працюють представники банків та страхових компаній. Також розміщена станція технічного обслуговування автомобілів всіх марок та моделей, відділ запасних частин та додаткового обладнання.

Сервісна станція "БОГДАН-АВТО РІВНЕ" укомплектована сучасним професійним обладнанням, сертифікованим автовиробниками, представлених в дилерському центрі автобрендів. Фахівці сервісної станції ТОВ "БОГДАН-АВТО РІВНЕ" мають досвід роботи в автосервісі більше 13 років.