Menu
16 december 2015

Вантажні перевезення від "СТАР-СВІТ". Свято стає ближчим

Напередодні Нового 2016 року "СТАР-СВІТ" долає кордони в усіх напрямках вітчизняних і міжнародних вантажних перевезень. Якщо ви переїжджаєте до іншого міста або країни, хочете придбати дорогоцінні речі чи зробити несподіваний подарунок близьким — ми з радістю вам допоможемо.

Вантажні перевезення — найкомфортніший, найпопулярніший і найдоступніший вид доставки. Авто пересуваються дорогами, іноді бездоріжжям і навіть поромами. Сьогодні малий, середній і великий бізнес обирає саме цей вид транспорту для доставок.

Стандартні й нестандартні, рефрижераторні, збірні, негабаритні, наливні та насипні вантажі щодня перевозяться за допомогою компанії "СТАР-СВІТ". Особливості завантаження і розвантаження, термінові перевезення, документальний супровід, а головне — постійний моніторинг виконання — основні завдання, що вирішуються командою професіоналів.

Найбільша частка роботи припадає на пошук найближче розташованого вільного транспорту, що підійде під заявлені замовником вимоги, пов’язані з особливостями вантажу, і зможе вирушити за необхідним напрямком. Транспорта логістика — неперервний процес, що потребує значних затрат часу. Кожен перевізник, що долучається до співпраці, проходить ретельну перевірку транспорту і персоналу, якому ми довіряємо здійснити доставку.

"СТАР-СВІТ" пропонує імпорт й експорт вантажів з урахуванням всіх особливостей міжнародної співпраці та взаєморозрахунків. Контролюється кожний крок від моменту подання заявки на пошук транспорту до розвантаження, і отримання всіх пов’язаних з перевезенням документів.

"СТАР-СВІТ" — одна з найперспективніших і найнадійніших компаній України в сфері перевезення вантажів. Рухатися разом з нами означає рухатись лише вперед!