Menu
12 june 2014

Від чого залежать ціни на автозапчастини?

Вічний двигун ще досі не винайшли, так як і досконалий механізм, що працюватиме завжди і безперебійно. Тому у кожного власника автомобіля час від часу виникає проблема заміни деталей.

Від запчастин, які ви оберете, залежить ваша безпека і тривалість служби авто. У магазині "ВенАвто" вам допоможуть обрати необхідні деталі з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Компанія продає запчастини до легкових автомобілів, мінівенів та бусів найкращих світових виробників: Citroen, Fiat, Peugeot, Renault, Volkswagen, Opel, Skoda, Mercedes.

Країна-виробник

Сьогодні на ринку автозапчастин безліч варіантів. До будь-якої машини можна знайти деталь, яка відповідатиме вашим потребам і фінансовим можливостям.

Фірмові деталі випускають на офіційних заводах і постачають в упаковці з маркуванням та відзнаками. Перш ніж передати ту чи іншу продукцію у торговельну мережу, виробник здійснює контроль якості, витрачає кошти на рекламу, проводить додаткові тестування на міцність — все це істотно впливає на кінцеву вартість товару.

Найдорожчими і найякіснішими на ринку вважають німецькі автозапчастини. Оригінальні деталі відрізняються високою надійністю і довговічністю, оскільки їх виготовляють на сучасному високоточному обладнанні та проводять багатоступеневий контроль якості. Під час встановлення деталей і вузлів, випущених у Німеччині, можна не турбуватися про безпеку свого транспортного засобу. Автомобільні деталі виробництва Франції, Італії, Чехії і деяких фірм Польщі можна зарахувати до другої категорії. Це якісні та надійні оригінальні запчастини середньої вартості. Вони довго служать та забезпечують хорошу роботу машини.

Проте, окрім оригінальних деталей, на автомобілі усіх марок виготовляють і неоригінальні. Дані аналоги вирізняються невисокою ціною, однак часто служать не гірше фірмових. Саме незалежні компанії Китаю і Туреччини спеціалізуються на виробництві цих запчастин. Низькі ціни зумовлені дешевою робочою силою, невисокою вартістю сировини та відсутністю брендового маркування. Неоригінальні запчастини — оптимальний вибір у багатьох випадках, що дозволяє значно заощадити. Адже якісні аналоги фірмових деталей зазвичай коштують дешевше приблизно на 40%.

Доставка замовлень

Ще один чинник, який впливає на вартість запчастин, — очікування замовлення. Якщо автозапчастини уже наявні, то їхня ціна дещо перевищуватиме вартість деталей, доставку яких слід очікувати декілька днів.