Menu
5 march 2014

Будинок за ціною квартири — це реально!

Більшість жителів міста хотіли б мати власний будинок. Свіже повітря, свій сад, господарство та інші принади природи особливо ваблять людей зрілого та пенсійного віку. А що, якщо продати задушливу коробку і переїхати жити у затишний будиночок? Прокинутися від співу птахів, пройтися босоніж по травичці і зірвати стиглу ягідку. Сьогодні зведення прекрасного добротного котеджу для всієї родини можна здійснити у досить стислі терміни і витратити при цьому цілком прийнятну суму грошей. Це стало можливим завдяки винаходу недалекого минулого— технології каркасного будівництва, що перевернула уявлення про зведення будинків.

Каркасні будинки — технологія будівництва, що не так давно з’явилася на українському будівельному ринку, відома під назвою "Канадські будинки", і широко розповсюджена в будівництві приватних будинків у Канаді, США та Європі.

Канадський будинок зводиться з SIP-панелей, що складаются з двох OSB плит, між якими міститься жорсткий пінополістерол. В середині і на торцях вкладаються дерев’яні клеєні бруси, це забезбечує SIP-панелям необхідну жорсткість та міцність. В результаті отримуємо надміцну плиту із високими показниками енергозбереження та міцності.

Наша компанія пропонує термобудинки для постійного проживання, побудовані за передовою канадською технологією SIP. Будинок для нас — не просто проект, а майбутнє житло, яке має бути теплим, затишним і максимально продуманим. Ми не просто будуємо будинок, ми будуємо дім персонально для кожного клієнта. Саме тому наша компанія надає широкий спектр архітектурно-будівельних рішень та цінових варіантів, працює з кожним замовником індивідуально.

Ми допоможемо втілити Ваші мрії в реальність!