Menu
6 november 2014

XII Міжнародна стоматологічна виставка "Дентал-УКРАЇНА 2014" відбулася у Львові

29–31 жовтня 2014 року у Львові тривала XII Міжнародна стоматологічна виставка "Дентал-Україна" та XII Міжнародний Стоматологічний Форум. На 120 стендах фірм-учасниць було представлено сучасні методи лікування, обладнання, новітні технології та матеріали стоматологічного ринку.

Серед провідних учасників виставки були представники відомих фірм-виробників та постачальників стоматологічного обладнання й матеріалів з Італії, Швейцарії, Німеччини, Польщі, Чехії, Словаччини, Південної Кореї, США та України. Серед них: "KaVo Dental", "3M ESPE", "Ivoclar Vivadent", "Sybron Endo", "Kerr", "Vita", "Вredent", "Sirona", "SLOVADENT", "Thienel Dental", "Grand Ortho", "OSSTEM implant", "Spofa Dental" та інші.

Вітчизняними учасниками цього року стали фірми, які понад 10 років постійно беруть  участь у виставках це: м. Львів — "ІнСпе", "ММ плюс", "Рікота", "Нормаком", "Усмішка", "Прем’єр Дентал"; м. Київ — "Дентаум", "Оптіма", "Крістар", "Оксамат-АН", "СВД Трейдинг", "Кром-Дентал", "Вітадент"; м. Сімферополь — "Крим-медмаркет"; м. Тернопіль — "Дентал Депо", "Галіт"; м. Рівне — "Аітас" та багато інших практично з усіх регіонів України.

В рамках виставки фірми-учасники презентували свої новинки в галузі  стоматології:

Вперше. Компанія "Дентал Депо" — продукція "OSSTEM Impant" (Південна Корея).

Новинка. Компанії Ivoclar Vivadent — піч для випалу кераміки Programat 510 та довгоочікувану новинку — заготовки для пресування IPS e.max Press Multi.

Новинка. PROCTER & GAMBEL Ukraine LLC — зубна паста BLEND-A-MED PRO-EXPERT ВСЕ-В-ОДНОМУ з унікальною революційною технологією стабілізованого олова й фториду, ефективність якої клінічно доведена.

Вперше на виставці. Товариство "ІВОДЕНТ""МТА" (Мінерал Триоксид Агрегат), його властивості та можливості клінічного застосування в стоматології".

Вперше на виставці. Компанія THIENEL (Німеччина) — фартухи, нагрудники, захисні рушники та підголівники, екстра-сильні та здатні витримати автоклавну обробку, витратні матеріли для хірургії та імплантології, продукція для дітей.

Новинки від компанії 3M ESPE для професійної гігієни і профілактики — Clinpro Sealant, Clinpro XT Varnish; комплексна гігієна порожнини рота. Профілактика розвитку карієсу і захворювань тканин пародонту; естетична реставрація фронтальної групи зубів за методикою Style Italiano.

Вперше на виставці. ДЕНТ ЛУНД — обладнання та інструменти преміум класу: стоматологічні установки (OMS, Італія), мікроскопи ендодонтичні та хірургічні (KAPS, Німеччина), бінокулярна оптика, налобні й сфокусовані освітлювачі (HEINE Optotechnik, Німеччина) та ін.

Вперше на виставці. GRAND ORTHO (Польща) — ортодонтична продукція американської компанії ULTRADENT.

Впродовж виставки відбувався XII Міжнародний Стоматологічний Форум, в рамках якого було проведено науково-практичні конференції, лекції, майстер-класи, практичні демонстрації нових технологій, матеріалів у стоматологічній галузі за участю провідних стоматологів та провідних фірм-виробників.

29 жовтня

Міжнародна науково-практична конференція: "Сучасні аспекти лікування карієсу та його ускладнення у дітей", в рамках якої виступили провідні вчені та практикуючі стоматологи України та з-за кордону.

На конференції розглянули актуальні питання стоматології дитячого віку та профілактики стоматологічних захворювань, слухачам було запропоновано нові методики й матеріали, розроблені світовими та українськими вченими.

За круглим столом "Карієс з точки зору суспільної охорони здоров’я — епідеміологія", організаторами якого виступали ТОВ "Колгейт-Палмолів Україна" (м. Київ), 60 стоматологів Західної України мали нагоду поспілкуватися та обмінятися досвідом на тему "Парадонтологія сьогодні-завтра". Лектором виступила Дерейко Лариса Василівна, яка розповіла цікаві клінічні випадки з власної практики, що стосувалися проблематики парадонтології різних вікових груп, а також причини виникнення захворювань. Для прикладу профілактичних засобів Лариса Василівна запропонувала користуватися зубною пастою Colgate Total.

30 жовтня

Впродовж "Навчального дня ІнСпе для практикуючих стоматологів" розглянули багато цікавих тем. В першій секції: Терапія/Пародонтологія Олена Мацах розповіла "Що потрібно для успішного гігієнічного прийому: організація, інструментарій, мотивація". Солонько Мирослав розповів про "Науково обґрунтовані протоколи лікування. Чи це можливо у клінічній практиці?". Тамара Волинська виступила з доповіддю на тему: "Профілактична програма догляду за імплантатами". Про "Кардидозні ураження слизової оболонки порожнини рота" розповіла Ольга Решетняк.

Під час другої секції: Терапія/Ортопедія розглянули такі теми: "Прості кроки для досягнення високо естетичних результатів за допомогою N-колекції Ivoclar Vivadent", лектор — Віктор Кобрин. Олександр Ферендюк ознайомив з темою "Kettenbach — оптимальний вибір". Тему "Фісурний карієс: нерозпізнана загроза" розкрив Дмитро Аверін.

Унікальною особливістю даного заходу було те, що лікарі різних спеціалізацій могли ознайомитись не тільки з інформацією, яка цікавила їх, але й дотичними до неї темами. В заході взяли участь понад 100 лікарів, інтернів та студентів з різних міст України.  

Відбулася конференція молодих вчених "Актуальні проблеми стоматології дитячого віку", присвячена 95-річчю з Дня народження проф. Луцик Л. А.

31 жовтня

В рамках Міжнародної науково-практичної конференції "Застосування лазерних технологій в стоматології" було висвітлено такі теми як: "Лазери і стоматологія: інтрига чи виклик?", "Фото-активований метод дезинфекції при лікуванні тканин пародонтального комплексу", "Естетичні аспекти корекції м’яких тканин за допомогою лазерного випромінювання з довжиною хвилі 2940 нм (Er:YAG лазер)", "Можливості застосування діодного лазера в парад онтології", "Застосування діодного лазера в щоденній стоматологічній практиці".

До проведення лекцій на конференціях долучилися провідні вчені і практикуючі стоматологи з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Івано-Франківська, Ужгорода. Українські лікарі поділилися своїм досвідом роботи й методиками використання найновіших матеріалів та технологій на практиці.

Форум було проведено за підтримки Асоціації стоматологів Львівщини, Асоціації імплантологів України, Асоціації лазерної стоматології України, Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології, Асоціації приватно практикуючих лікарів-стоматологів України, Головного управління охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, Центру стоматологічної імплантації та протезування "ММ" та фірми "ІнСпе".

На виставці учасники та відвідувачі мали змогу ознайомитися з спеціалізованими виданнями стоматологічного напрямку: "Стоматологічні Оголошення" (м. Київ), "СтоматологІнфо" (м. Харків), "Дентаклуб" (м. Харків), "Навігатор стоматології" (м. Київ), "ДентАрт" (м. Полтава), "Медична практика" (м. Київ), "Клінічна стоматологія" ( м. Львів).

Організатор виставки — ПрАТ "Гал-ЕКСПО"®. Офіційні партнери виставки — ТМ "Blend-a-med" та "Oral-B", офіційний партнер форуму — ТМ "Colgate".

Детальна інформація виставки на сайті: dental-ukraine.info.