Add organization Report…
Menu
10 august 2020

Карта родимок на апараті "FotoFinder" — інноваційний метод діагностики меланоми шкіри на ранніх стадіях

А Ви знали, що Австралія — країна, в якій найбільший відсоток хворих на рак шкіри у світі і найнижчий рівень смертності від цієї хвороби. Чому так? А все тому, що в цій країні високий рівень діагностики захворювання на ранній стадії та хороше розуміння населенням важливості проблеми. Адже у 98% випадків рак шкіри успішно лікується, за умови, якщо діагностувати його на ранній стадії.

Клініка "ЛеоДерм" — єдиний спеціалізований медичний центр на Західній Україні, що на експертному рівні проводить діагностику шкіри та картування родимок на апараті "FotoFinder" німецького виробництва.

Що таке апарат "FotoFinder"?

Апатат "FotoFinder" — світовий стандарт ранньої діагностики раку шкіри, за допомогою якого є унікальна можливість зробити цифрову дерматоскопію — зафіксувати розташування, форму, забарвлення родимок.

У чому інновація апарату "FotoFinder"?

Карта родимок усього тіла. Що це таке?

Карта родимок або цифрова дерматоскопія — сучасний метод діагностики меланоми шкіри на ранніх стадіях. Суть її у фотографуванні всього шкірного покриву з автоматичним аналізом всіх пігментних новоутворень шкіри (родимок).

Апарат фотографує пацієнта у повний зріст. У програму закладені конкретні пози, у яких здійснюється фотографування. Ці пози є фіксованими та незмінними. Зберігаються вони у базі даних, що дозволяє з точністю повторити їх при кожному наступному візиті. Програма фіксує розташування родимок на тілі, їхню форму, забарвлення і робить зображення, що нагадує топографічну карту. Коли пацієнт приходить на повторний огляд, нову карту порівнюють з попередньою, що дозволяє відстежити зміни і не пропустити підозрілі утворення на тілі.

Повторне картування родимок рекомендовано проводити кожні 6–12 місяців або за потреби. Більш точні рекомендації надає лікар-дерматолог, адже у кожного пацієнта індивідуальна ситуація.

В яких випадках потрібно проводити цифрову дерматоскопію?

Процедура включає:

Як проходить процедура картування родимок, можна переглянути за посиланням.

Детальна інформація щодо картування та цифрової дерматоскопії на сайті нашої клініки.

Записатись на процедуру можете самостійно на сайті за допомогою віджета "Онлайн запис", а також за допомогою мобільного додатку "Леодерм" у AppStore та PlayMarket.

ТзОВ "Леодерм", ліцензія МОЗ України АГ 571126 від 09.12.2010 року.