Add organization Report…
Menu
3 march 2020

Подорожуй яскраво разом з агенцією "Бутік подорожей" євротури виїзд з Рівного

Багатогранна Європа уже чекає на тебе, щоб показати всі свої красоти, поділитися своїм теплом, зарядити безмежним потоком енергії світу, відкрити нові горизонти, пригостити смачними стравами і подарувати море яскравих, позитивних, незабутніх емоцій та вражень. 

Якщо ти любиш мандрівки з комфортом, і не хочеш перейматися про виїзд, білети, план екскурсій і прогулянок, проживання та інше, то разом із туристичною агенцію "Бутік подорожей" можеш повністю розслабитися і насолоджуватися поїздкою. Ми організуємо все якнайкраще, враховуючи твої побажання, — від покупки квитків до страхування. Обирай країну і вирушай у найцікавішу подорож.

Пропонуємо просто нереально захоплюючі євротури із виїздом з Рівного. Не потрібно здійснювати пересадки, все максимально зручно і комфортно. 

Хочеш відсвяткувати день народження за кордоном? Влаштувати запальну дівочу чи хлопчачу вечірку? Провести романтичний вікенд з коханою людиною? Вирушити у сімейну мандрівку? 

З "Бутіком подорожей" усе це можливо.

Подорож Європою — це також ідеальний варіант подарунку близьким. Можливо, твої батьки давно мріють поїхати в Париж? У сестри чи брата намічається річниця одруження? А що може бути кращого, як подорож у подарунок найкращій подрузі чи другу на 30-річчя?

Відвідати нову країну — це завжди дуже цікаво, пізнати історію, культуру і сучасне життя інших людей. Прогулятися визначними місцями, побачити вражаючі пейзажі і краєвиди, поспостерігати за місцевими звичаями і перенестися на деякий час у зовсім інший світ.

Ми організовуємо тури вихідного дня та більш тривалі поїздки. Запрошуємо у захоплюючу мандрівку прекрасними містами Європи — Краків, Прага, Дрезден, Будапешт, Відень і не тільки. На тебе чекає багатогранна Іспанія, елегантна Італія, волелюбна Франція, чаруюча Австрія та багато інших красивих країн.

Звертайся у туристичну агенцію "Бутік подорожей" і ми влаштуємо подорож твоєї мрії!

Слідкуйте за вигідними пропозиціями та актуальною інформацією у Facebook й Instagram.