Add organization Report…
Menu
8 march 2021

Тюльпаноманія. Кекенхоф найкрасивіший весняний парк світу. Частина I

Кекенхоф уособлення надзвичайної любові нідерландців до квітів і мистецтва. Він як ще один із численних музеїв Нідерландів, тільки от відвідати, вдихнути і торкнутися його можна лише весною. Тут висаджено понад сотню різних сортів тюльпанів і безліч інших квітів, які виростають із цибулинок, як-то нарциси, крокуси, гіацинти, цикламени, лілії тощо.

Парк відкритий для відвідувачів лише навесні, цього року із 20 березня по 09 травня keukenhof.nl. Щороку ця дата трошки інша, залежно від того, яка погода буде весною.

Кекенхоф це неймовірне, магічне місце, де наприкінці квітня – на початку травня усе буяє, пахне, радує око усіма можливими відтінками кольорів і вражає несамовитим польотом людської фантазії.

У цьому весняному парку усе як у казці, голуба ріка і молочні, ніжно-рожеві, малинові і пурпурові береги, неглибокі озера, співочі птахи і зарослі гіацинтів. Від пахощів, що витають у повітрі злегка паморочиться голова, а мозок відмовляється вірити, що усе це насправді. Так і хочеться вщипнути себе, щоб переконатися, що це не сон.