Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
29 października 2014

Страхітливі декори до Хелловіну

Чорний та оранжевий кольори, гарбузи, ліхтарики, костюми, маски, вампіри, опудала, відьми, демони, моторошні фільми, дивна їжа та напої, веселощі і страшилки — такі асоціації виникають у нас при згадці про Хелловін. За понад дві тисячі років, це свято обросло численними легендами й вигадками. Напередодні Хелловіну люди часто оповідають зловіщі, начебто справжні історії, щоб додати ще більше містики і полоскотати одне одному нерви. Раніше Хелловін відзначали навколо багаття із піснями, танцями, жахливими легендами про духів, чаклунів, відьом та іншу нечисть. Сьогодні американці, які святкують Хелловін уже понад сто років, вважають його найвеселішим костюмованим фестивалем, на який чекають дорослі і діти. У багатьох країнах Хелловін перетворився ще й на свято солодощів — діти випрошують смаколики у сусідів, переодягнувшись у карнавальні костюми. За статистикою щороку на Хелловін продають цукерок більш як на 2 мільярди доларів.

У деяких країнах спеціально до свята вирощують гарбузи-гіганти. Попит на них величезний, адже кожен хоче власноруч вирізати оригінальний гарбузовий ліхтар і виставити його на вікно.

Ще одна особливість, без якої не обходиться Хелловін, — оформлення помешкання. Напередодні стилізованими декорами прикрашають подвір’я, будинки, торгові центри, магазини, офіси. Деякі сміливці навіть наважуються облаштувати навколо дому цвинтар, а замість охорони виставляють різних потойбічних істот. Підготовка до цього незвичайного свята триває впродовж кількох днів, а то й тижнів. Люди оздоблюють приміщення усілякою хелловінською атрибутикою: гарбузами, свічками, декоративною павутиною, комахами, кажанами, привидами тощо. Якщо Ви теж бажаєте задати своїй оселі особливого настрою і створити атмосферу сповнену містики і таємничих несподіванок, пропонуємо декілька варіантів оригінальних декорів, які легко виготовити власноруч.

Handmade декори

Звичайні гарбузи-ліхтарі, хоча й виглядають досить ефектно, є традиційною прикрасою, а вже хочеться чогось нового. Як Вам гарбузи-кажани? З маленьких гарбузиків можна швидко зробити милих тваринок.

Стіни, оздоблені паперовими кажанами, виглядатимуть вражаюче.

Гірлянди зі страшними написами або символікою свята — простий, але разом з тим оригінальний декор.

Привиди — одні з найулюбленіших персонажів на Хелловін, виготовити їх можна із різноманітних матеріалів.

Яскравими паперовими гірляндами та фігурними мишками з картону можна прикрасити будь-яке приміщення.

Криваві свічки відмінно доповнять стилістику свята.

Ось так цього року підготувалися до Хелловіну у Варшаві.