Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
22 listopada 2018

Як не лише зі смаком одягатися, а й стильно жити — читайте lifestyle поради у книжці "Твій стиль" Катажини Туск

Книга-натхнення, книга-подруга, книга-альбом. Ви розгорнете її неспішно, вдихаючи ледь вловимий запах друкарні. Рядок за рядком перегортатимете гладенькі глянцеві сторінки, і не зчуєтеся, як дочитаєте до останнього розділу із подяками. І зовсім не тому, що книга коротка, у ній аж 240 сторінок. А через легкий стиль, велику кількість якісних світлин, й харизматичність авторки, голос якої ніби чується за рядками.

Книгу однієї із навідоміших польських блогерок Катажини Туск "Elementarz stylu" , вдало переклало на українську і надрукувало львівське "Видавництво Старого Лева".

Прості уроки стилю, ненав’язливі поради про те, як зробити життя легшим, а саме так називається блог Катажини — makelifeeasier.pl, що підкріплені красивими фото, стануть у пригоді кожній сучасній молодій особі.

Катажина вміє лаконічно і разом з тим змістовно відповісти на питання, що постають перед усіма панянками: як завжди виглядати гарно і доглянуто, як скласти понадчасовий гардероб, як організувати свій день, як знайти мотивацію і з задоволенням робити те, що не зовсім подобається, як подорожувати і як відпочивати.

Найбільше уваги звичайно приділено гардеробу. Тому у книзі Ви знайдете відповіді на питання:

Ця книга змінить Вас, додасть упевненості, дозволить із легкістю позбавитися речей, які вже давно не приносять задоволення, і звільнити місце на стильні обновки. Ви без жалю попрощаєтеся із джинсами, які вже "не лежать", старомодними блузами, які шкода викинути, бо "ще згодяться", сукнями, які не одягали роками і невдалим взуттям. Сторінка за сторінкою, разом із Катажиною Ви зрозумієте, бути стильною — легко, вистачить лише приділити цьому увагу, щоб послідовно і систематично виробити новий підхід до власного стилю і гардеробу.

Щоб слідкувати за lifestyle порадами Катажини, заглядайте час від часу на makelifeeasier.pl, де щонеділі Ви знайдете Look of the day, а впродовж тижня легкі рецепти, фітнес-поради, а також статті по декоруванню інтер‘єру. У розділі MLE collection, Ви побачите останню колекцію одягу власної торгової марки Катажини.

Більшість текстів на блозі подані польською і англійською мовами. Якщо ж жодна із цим мов ще не у Вашому арсеналі, скористайтеся translate.google.com і можливо Вам так сподобається сайт, що Ви захочете читати його у оригіналі :)