Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
23 października 2015

Візитки українського вуличного стилю осені 2015

Останні теплі передзимові дні стрімко минають, а модниці продовжують прикрашати вулиці осінніми трендами, перемішавши високу моду з вимогами життєвих буднів. Цієї осені вони демонструють, як виглядати затишно, зручно і довершено, слідуючи останнім викликам світових подіумів.

Спорт + стиль

Кеди з платформою і без все частіше можна помітити на ніжках дівчат. Модниці обирають їх за зручність, тепло і оригінальність. Таке взуття не завжди передбачає спортивний лук — кросівки та кеди нерідко доповнюють вільний класичний стиль: додайте капронові колготки і коротку спідницю або піджак — і неповторна комбінація в руслі вуличної моди гарантована!

Все в твоїх руках

Буквально. Одна з найпопулярніших моделей сумок цієї осені — невеличкий саквояж, який треба носити в руках. Так і надійніше, й стильніше.

Гладенька шкіра

Куртки, спідниці, штани — що може бути краще й привабливіше за тьмяний блиск й інтригуючий шик шкіри? Гарно поєднуючись зі шкіряними сумками і взуттям, вона наголошує свою необхідність у осінньому гардеробі. Неважливо, справжня чи ні — в ім’я краси замінник стає таким же чудовим, як і оригінал!

Здригаючи асфальт

Важкі тракторні платформи черевиків — гаряча тенденція світових подіумів осені 2015. В цілому, це продовження захоплення платформами, що триває останні декілька років. Чим масивніші — тим краще. У недалекому майбутньому можна однозначно прогнозувати появу дедалі незвичніших форм, ходити на яких буде складніше, ніж на шпильках.

"Безформний хаос пречудових форм"

Саме так, цитатою із монологу Ромео про Джульєтту, можна охарактеризувати теперішню моду на м’які, безформні сумки. На показах Шанель, Кельвіна Кляйна, Ланвен та інших дизайнерів сумки вільно висіли, немов пласкі млинці чи демонстрували в руках моделей свою гнучкість і приємність дотику.

Автор: Настя Рудська