Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
6 grudnia 2016

Вугрова хвороба — вже не проблема

Ми завжди прагнемо досконалості, а тому недоліки і хвороби шкіри обличчя можуть стати причиною багатьох проблем, викликати страждання, невпевненість у собі, і навіть, депресію. Інколи, люди з вугровою хворобою (акне) уникають спілкування, соромляться показатися іншим на очі, залишаються наодинці зі своїми проблемами.

Не варто впадати у відчай — сучасні методики лікування гарантують хороші результати. Тож, якщо ви не справляєтеся самі, а до лікаря йти побоюєтеся — подолайте цей бар'єр. Адже щоб позбавитися від прищів, потрібно зрозуміти свою проблему і прийняти правильне рішення. Сьогодні вугрова хвороба піддається лікуванню за допомогою нової електрооптичної технології ELOS, що застосовується в естетичній медицині. Розроблений у 1999 році ізраїльськими вченими компанії Syneron Medical Ltd, він успішно зарекомендував себе як один з передових методів боротьби і профілактики акне I–IV ступеня. Таке лікування з успіхом проводиться у Медичному центрі "Оксфорд Медікал Рівне".

Як це працює

Вугрі й прищі — це зміни шкіри, що відбуваються внаслідок запалення і порушення роботи сальних залоз, викликаних бактеріями. Обсяг і глибина пошкоджень визначають тяжкість захворювання. Використовуючи ELOS терапію для лікування і профілактики акне, лікарі-косметологи Медцентру "Оксфорд Медікал Рівне" гарантують повну безпеку при мінімумі протипоказань, а також відсутність побічних ефектів, завдяки використанню спеціального набору аплікаторів.

Як відбувається процедура

Для лікування використовується спеціально підібране світло, що взаємодіє лише з бактерією, яка викликає акне. Спочатку відбувається охолодження, що діє як знеболювання і захищає шкіру від появи побічних ефектів. Далі йде спалах світла і RF. Все це відбувається за долю секунди, ви і "здригнутися" не встигнете. ЕЛОС нагріває лише бактерії, в результаті — вони гинуть, а шкіра — відновлюється.

Технології ELOS стимулюють природні відновлювальні процеси і запускають механізм регенерації колагенових і еластинових волокон, що вирівнюють рубці постакне, покращують текстуру і колір шкіри.

Скільки процедур потрібно

Щоб пройти повний курс ELOS лікування в середньому достатньо 8–10 процедур, по одному сеансу на 2 тижні. Як показує практика, акне легкого ступеня зникають після 2–3 процедур. Складні форми, великі прищі під шкірою, можуть потребувати додаткових обробок по мірі необхідності.

Переваги ЕЛОС-лікування акне:

Такі процедури покращують загальний стан шкіри: нормалізується колір і жирність, звужуються і очищаються пори, зникають чорні цятки. При комплексній терапії вугрової хвороби також застосовують: фракційну лазерну шліфовку, чистку обличчя, озонотерапію, мезотерапію. Всі ці методи можна добре поєднуються між собою.

У Медцентрі "Оксфорд Медікал Рівне" ELOS лікування акне виконують висококваліфіковані лікарі-косметологи, що пройшли спеціальне навчання по проведенню даних процедур.

Ви можете записатися на консультацію по ELOS-лікуванню акне в будь-який зручний для Вас час — Медцентр "Оксфорд Медікал Рівне" працює без вихідних, а консультація лікаря косметолога — безкоштовна.

Ліцензія АЕ 638036 МОЗУ від 05.01.2015 року.