Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
3 grudnia 2018

Створіть у Вашому домі особливий затишок разом із "Камінною справою"

Людство з глибокої давнини шукало способи обігріти свої домівки в періоди морозів. Каміни, спогляданням яких ми зараз насолоджуємося у замках України та Європи, довгий час були чи не єдиним місцем, де люди могли погрітися. Мабуть з тих часів каміни асоціюються з сімейним затишком, довгими розмовами і домашнім спокоєм.

Кроком вперед стала калориферна система обігріву теплим повітрям. У підвальному приміщенні вмонтовували печі, в грубих стінах прокладали канали, по яких тепле повітря піднімалося в кімнати. Вперше таку систему випробували у великій залі Тевтонського ордену в Марієнбурзі (тепер — польський Мальборк). У спеціальній печі нагрівали десятки величезних валунів, а коли каміння ставало гарячим, тепле повітря піднімалося наверх через отвір в підлозі.

В наш час все набагато простіше. Сьогодні ми можемо насолоджуватися вогнем в каміні, використовуючи його як для обігріву приміщень, так і для естетичного задоволення. Великий вибір камінних топок і печей різного призначення знайдете у "Камінній справі". Широкий асортимент продукції відомих фірм дозволить обрати те, що Ви шукали.

Німецький виробник камінних топок і печей "Brunner" пропонує високоякісну продукцію з прямим відкриванням дверей й підніманням їх вверх. Більше 500 тисяч одиниць продукції продано за 20 років існування бренду. Гасло "Brunner" звучить так: "Багато речей можуть бути дешевими, але немає жодного каміну, який був би розроблений з такою увагою до деталей".

Дуже цікавими є дизайнерські печі і камінні топки від французького виробника "Invicta". Особливої уваги заслуговують турбокасети, які дозволяють розподілити тепле повітря в кожну окрему кімнату.

Також не перестає дивувати польська фірма "Kratki" з величезним модельним рядом топок і печей.

"Камінна справа" щиро вітає всіх з прийдешніми зимовими святами. Нехай у Ваших домівках завжди буде затишно і тепло, а люті морози і заметіль, обходять стороною.