Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
19 listopada 2018

Як у дитячих казках… Новорічне привітання від магазину "Іграшки"

Незабаром настануть довгоочікувані і радісні свята дитинства — Миколая, Новий рік, Різдво. Запах мандаринів і ялинової хвої наповнюють нас зворушливими емоціями в очікуванні дива. Як для дітей, так і для дорослих — це магічні дні, сповнені особливого щастя.

Колектив магазину "Іграшки" вітає усіх з цими світлими зимовими святами. Нехай Ваше життя у 2019-му буде яскравим і радісним. Щоб усі справи та починання закінчувалися хепіендом, як у дитячих казках. 

Сил, натхнення, енергії, багато цікавих ідей та їхнього втілення. Достатку і затишку у домівках, ефективності й продуктивності на роботі. А маленьким клієнтам бажаємо веселого, безтурботного дитинства, омріяних подарунків і захоплюючих пригод.

Аби дітки могли отримати найкращі подарунки, магазин "Іграшки" уже наповнив прилавки цікавими речами для малечі, а також оригінальними декорами для створення святкової атмосфери. Обирайте у нас усілякі розвиваючі іграшки, дитячий транспорт, конструктори, пазли, машинки, брязкальця, м’ячі, книги, настільні ігри, ролики та багато іншого.

Чекаємо Вас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Низова, 4.