Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
17 lipca 2019

Лазерна епіляція у косметологічному центрі "ЖАНВІ". Бути жінкою — прекрасно

Напевно кожна з нас хоч раз стикалася із ситуацією, коли раптово запрошують на вечірку, у кафе, ресторан чи на якусь подію, яка вимагає коктейльної сукні чи спідниці, і раптом Ви згадуєте, чому не можете їх одягнути. Підступне волосся на ніжках ще занадто мале для депіляції і занадто помітне, щоб іти так, як є. Депілятори, креми, воскові смужки, бритви — вічні супутники жінок. Про них ми згадуємо не лише коли збираємося на відпочинок, прогулянку, в гості чи на побачення, та, що там, ми звертаємося до них — кожні 3-4 дні. 

А як би добре було позбутися цієї проблеми і вповні насолоджуватися безтурботним життям. Як Вам перспектива, подобається? Разом із косметологічним центром "ЖАНВІ" усе це уже давно стало реальністю, тому спільно із закладом розповідаємо детальніше про особливості і переваги лазерної епіляції, а також те, наскільки легшим і приємнішим може стати догляд за шкірою. 

Напевно чи не найбільший мій страх був, коли я на побаченні, а мій кавалер випадково, а може й не випадково торкався моєї ніжки. У цей момент у голові з’являється сотні думок, чи добре я зробила депіляцію, чи достатньо гладенька і приємна на дотик шкіра, чи не з’явилося подразнення. Ох, ці вічні дівчачі переживання :)

Щоденний догляд за собою — це не просто забаганки, це особливий ритуал, що посилює нашу впевненість, додає відчуття задбаності й доглянутості. І якщо маски, пілінги, обгортання, масажі — косметологічні процедури, до яких ми звикли і завжди готові, то лазерна епіляція, що є швидким способом позбутися небажаного волосся, не завжди викликає такий же захват і готовність. А дарма, адже всього декілька процедур і волоссю на ніжках, руках, під пахвами, у зоні бікіні можна сміливо сказати бувай.

То чому ж проблема зайвого волосся і досі актуальна? Відповідь досить проста — індивідуальні особливості кожної з нас і чутки та міфи про болючість процедури. Розповіді, домисли творять у нашій уяві жахи, що часом годі й сподіватися, що ці чари можна розвіяти. 

Якщо ж усе це про Вас і Ви давно мрієте пройти курс лазерної епіляції, і єдине, що Вас зупиняє це страх неприємних відчуттів і недостатня кількість інформації про процедуру — розповідаємо детальніше про особливості і ефекти, які можна досягти завдяки курсу лазерної епіляції, а також про те наскільки болючими можуть бути відчуття. 

Хочемо одразу зауважити, що у косметологічному центрі "ЖАНВІ" використовується таке обладнання і такі методики, що видалення небажаного волосся відбувається швидко і безболісно. Після проходження курсу Ви справді забудете про подразнення, вросле волосся, чорні цятки і матимете ідеально гладеньку, доглянуту шкіру. 

Завдяки американському діодному апарату "Аlma" видалення небажаного волосся відбувається безболісно, а за 25-30 хвилин після процедури зникає почервоніння і Ви можете повернутися до щоденних справ так, ніби й нічого не відбулося. 

Сучасні косметологічні й лазерні процедури, уважне ставлення, чітке дотримання санітарно-гігієнічних норм і висока якість обслуговування — у косметологічному центрі "ЖАНВІ" цінують і піклуються про кожного клієнта.

Готуємося до лазерної епіляції

Перед тим як записатися на лазерну епіляцію, давайте з’ясуємо як підготуватися до процедури, щоб отримати найкращі можливі результати. 

Для початку слід визначитися, на якому місці Ви хочете робити процедуру, далі — записатися на консультацію до косметолога. Наступний етап — підготовка. За 2-3 тижні до сеансу відмовтеся від засмаги як на сонці, так і в солярії. Не варто робити шугарінг, воскову та інші види депіляції. Ділянку, яку плануєте оброблятися, краще поголити, так лазерні промені швидше проникатимуть у волосяні цибулинки. Після процедури косметолог нанесе на оброблену ділянку спеціальний гель, що зволожить і заспокоїть шкіру. 

Відразу після лазерної епіляції намагайтеся не мочити і не терти мочалкою відповідні зони. Не можна засмагати, ходити в сауну, плавати в басейні, наносити скраби і робити масаж. Якими кремами і лосьйонами можна користуватися, краще запитати у косметолога, адже все це індивідуально й потребує особливого підходу. 

Як все відбувається

Ось Ви записались і підготувалися до процедури, та на що ж очікувати при зустрічі з косметологом? 

Якщо Ви маєте на меті досягнути ефекту ідеально гладенької  шкіри, налаштуйтеся, що для цього слід пройти декілька процедур. За один раз позбутися небажаного волосся неможливо. А все тому, що лазер діє лише на фолікули у фазі росту, тому після того, як відросте "спляче" волоссячко, його теж слід піддати обробці лазером. 

Так, після 1 процедури видаляється від 20 до 40% цибулин. Волосся випадає не відразу, а лише через 2 тижні після процедури. Повністю оцінити якість і результативність можна через 3 тижні. Після 2-3 процедури прокидаються "сплячі волоски", у цей період ріст волосся уповільнюється, і можна зробити довшу перерву між епіляціями. Після 4-5 процедур видаляється до 80% волосся, і вже після 6-7 процедур видаляється близько 90% волосся. 

Відчуття під час і після процедури залежать від індивідуальної чутливості. Це може бути незначний дискомфорт чи легке попікування, або і зовсім ніяких неприємних відчуттів. У будь-якому випадку за 5 хв до процедури на ділянку наноситься знеболюючий гель, що гарантує мінімальний дискомфорт. 

Лазерна епіляція  очікування й протипоказання

Як би нам не хотілося, але, на жаль, лазерна епіляція не всесильна. Лазер безсилий перед світлим і сивим волоссям, не видалить він і тоненькі напівпрозорі волоски, що називають пухом. Максимальний ефект можна досягнути, якщо Ви маєте світлу шкіру і темне чи зовсім чорне волосся. Не варто розраховувати на швидкий результат і при порушенні гормонального фону, спадкових захворюваннях та під час прийому деяких гормональних препаратів. 

Проте, не варто засмучуватися. Навіть якщо волосся не зникне повністю, то однозначно його кількість зменшиться, волосини стануть тоненькими, м’якими, і їх ріст уповільниться. До того ж, через деякий час можна буде пройти повторний курс, але про це варто додатково проконсультуватися з косметологом.

Що стосується протипоказань, то лазерне видалення волосся не можна робити при онкологічних захворюваннях, дерматологічних проблемах, травмах шкіри, гострих інфекційних хворобах, та під час вагітності.

Обережно до процедури варто ставитися людям із цукровим діабетом та варикозом. Не бажано проводити епіляцію на ділянках, де є багато родимок. А щодо віку, то фахівці рекомендують вдаватися до лазерної епіляції після 18 років. І знову ж таки, кожна ситуація індивідуальна, тому обов’язково з’ясуйте все на консультації із косметологом.

Подарунковий сертифікат

Ну як, ми розвіяли Ваші сумніви і страхи? Сподіваємося, що відповідь — так, тому чекаємо Вас у косметологічному центрі "ЖАНВІ", де Ви можете не лише пройти курс лазерної епіляції, а й придбати подарунковий сертифікат на будь-яку суму і послугу. Лиш уявіть, яким приємним буде здивування Вашої подруги, мами чи сестрички коли Ви вручите їй цей сертифікат. Погодьтеся, робити приємності — чудово.