Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
26 września 2019

Новітні системи обігріву. ТМ Smart Tech — економні та розумні електрообігрівачі

Прохолодної осені та взимку найбільше хочеться домашнього затишку. Так приємно зігрітися вдома після морозної прогулянки, взути м’якенькі тапочки, випити улюбленого чаю і зайнятися своїми справами у атмосфері спокою та рівноваги. На щастя, у сучасному світі для нашого комфорту створені всі умови — нам потрібно лише вибрати кращий варіант. Автономні інтелектуальні системи опалення ТМ "Smart Tech" забезпечать якісним теплом наш дім, офіс, кафе та навіть наше улюблене місце на балконі. Тепер, щоб досягти необхідної температури у приміщенні, не потрібно вмонтовувати батареї, розбивати стіни, свердлити отвори — можна всього-на-всього придбати хороший електрообігрівач і насолоджуватися теплом. 

Електричні радіатори "Smart Tech" iRad-5, iRad-10 — зручні у користуванні, безпечні і мобільні, їх можна поставити у будь-якому місці, пересунути за допомогою спеціальних роликів чи прикріпити до стіни. Вони з легкістю обігрівають приміщення площею до 20 кв. м з висотою стелі до 2,7 м. Такі обігрівачі працюють безшумно, вони повністю герметичні, не пересушують повітря і не наповнюють Вашу домівку запахом горілого пилу. Ідеальний вибір для житлових приміщень.

Економність

Ще одна безумовна перевага радіаторів нового покоління "Smart Tech" — економність. Їх установка не потребує особливого монтажу, прокладання додаткових труб, підведення нової електромережі, виготовлення проектних документів і встановлення котла, що значно економить бюджет. Електрообігрівачі "Smart Tech" споживають досить небагато електроенергії, — середнє електроспоживання 20 Вт*год. на кв.м. площі, вони легко підключаються до загальної електромережі і не перевантажують її.

Ще для додаткової економії можна використовувати тепловідбиваючий екран SMART TECH STS-5/10. Він закріплюється на стіну за радіатором і відбиває тепловий потік назад у приміщення, що збільшує приріст ефективності до 20–30%.

А щоб не витрачати додаткові кошти на електросушки чи спеціальні сушильні машини, радіатори "Smart Tech" у комплекті зі спеціальною сушаркою Axentia 3M дозволяють зручно та швидко висушити білизну.

Інтелектуальність

Автономні системи опалення "Smart Tech" — це інтелектуальні обігрівачі нового покоління. Завдяки спеціальній розробці розумної електроніки жоден кіловат не витрачається даремно. Кожен радіатор оснащений цифровим терморегулятором з можливістю віддаленого керування, функціями клімат-контролю, захисту від промерзання, таймером вимкнення, обігрівом за тижневим розкладом, відстроченим запуском та циклічною добовою програмою "день-ніч". Опалення вмикається автоматично по мірі необхідності, а споживання електроенергії залежить лише від заданої температури в приміщенні та тепловтрат у будівлі.

Унікальна особливість радіаторів "Smart Tech" у тому, що Ви можете керувати ними з будь-якого куточка світу прямо зі свого телефону чи планшету за допомогою безкоштовного додатку "iRad remote". Wi-Fi модуль для віддаленого керування FC-1 дозволяє завчасно прогріти приміщення перед Вашим приїздом або знижувати температуру, якщо Ви кудись від’їхали. Наприклад, Ви пішли на роботу — задали підтримувати у квартирі +16, збираєтеся повертатися додому — збільшили до +22 чи іншої комфортної для Вас температури. У кожній кімнаті температура встановлюється індивідуально, тому якщо Ви йдете спати, то на кухні можна зробити холодніше, аби не витрачати зайву електроенергію. Також розумна електроніка дозволяє регулювати температуру поверхні радіатора від +15 до +72°С, що дуже зручно і безпечно для встановлення у дитячих кімнатах чи поряд з меблями. 

Радіатори iRad-5/10 мають високий ступінь безпеки. У нагрівальному елементі радіаторів використано високоякісний ніхром виробництва Kanthal (Швеція) та переклаз MgO виробництва Великобританії. Електрообігрівачі iRad-5 та iRad-10 повністю відповідають вимогам безпеки й електромагнітної сумісності, що підтверджено сертифікатом відповідності UA.CB.010.0013-17.

Системи опалення "Smart Tech" — це зручність, комфорт, економія, інтелект та 36 місяців гарантії від виробника.

Обігрівайтесь розумно та не мерзніть!

Розрахунок витрат

Для обґрунтування економності обігрівачів "Smart Tech" ознайомимо вас трішки з цифрами, реальними показниками і витратами. Наприклад, для облаштування опалення ТМ "Smart Tech" в не утепленому будинку (з висотою стелі 2,7 м та площею, що потребує опалення, — 100 кв. м.) необхідно п’ять електрообігрівачів iRad-10 та один iRad-5. Це вартуватиме 24 194 гривні. Щодо споживання електроенергії, то в середньому за місяць використовуватиметься всього 1584 кВт для обігріву всього будинку.

Для максимальної економії ви можете встановити двозонний лічильник. Тоді з 7 год ранку до 23 год ночі ви будете сплачувати за електроенергію по основному тарифу, а з 23 год до 7 год — лише 50% загальної вартості. Це дозволяє за нічний час добре прогріти дім, а вже впродовж дня лише підтримувати комфортну температуру. 

А з тарифом від ОБЛЕНЕРГО для населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості), надається ціна 0,9 грн за 1 кВт/год (у період з 1 жовтня по 30 квітня за обсяг, спожитий до 3000 кВт/год електроенергії на місяць), електрообігрів за допомогою радіаторів "Smart Tech" обійдеться Вам у 1 188 грн за місяць. 

А якщо ви ще й утеплили будинок, то додаткова економія може становити від 30 до 60%.