Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
19 lipca 2019

"Yoga Point" — перший йога-простір у Рівному. Місце для Вашої релаксації і відновлення енергії

Мабуть кожному знайома ситуація, коли повертаєшся додому посеред тижня, після роботи чи після насиченого дня і вирішення багатьох складних чи невідкладних справ, а сил і енергії ні на що інше вже немає. І незрозуміло куди вони поділися, але усвідомлюєш, що їх просто немає. У такій ситуації відчуваєш, що тобі не хочеться нічого, ні розмовляти, ні готувати, і що, на жаль, не маєш можливості приділити час і увагу найріднішим. 

Така ситуація чітко вказує лише на одну і нагальну справу — час приділити увагу собі! Лишитися із собою і своїми потребами наодинці, щоб замінити спустошення і безсилля такою бажаною рівновагою, вдоволеністю і душевним спокоєм. 

Перефразовуючи відому фразу — є час енергію віддавати, а є час енергію відновлювати і накопичувати. Про необхідність розумно чергувати працю і відпочинок, а також виділяти час лише для себе, обов’язково слід пам’ятати жінкам, адже це основа психічного і фізичного здоров’я жінки, а отже, і щастя всієї родини. 

"Yoga Point" — місце для Вашого відпочинку, усамітнення і релаксації. Приглушене світло, приємні кімнати для занять, що просякнуті запахами легких аромамасел, музика для розслаблення і медитації, відповідні техніки дихання і вправи, — сприяють зосередженню на власних відчуттях і воз’єднанню душі, тіла і розуму у одне гармонійне ціле. 

"Yoga Point" — це ще й наййогічніше місце у Рівному. Студія організовує індивідуальні і групові заняття з Classic Yoga і Dynamic Yoga, заняття йогою для вагітних, заняття на природі і йога-фестивалі. 

Практики йоги здавна використовуються для того, аби повернути чи віднайти розуміння із власним тілом, відновити внутрішню силу і енергетичний баланс. А щоб краще зрозуміти і передати усю суть йоги і особливість занять у "Yoga Point", я відвідала декілька тренінгів і готова ділитися з Вами новим досвідом. Ну як, всі готові розслаблятися? 

Засновниця студії Yoga Point Олександра Коблова

Засновниця студії Yoga Point Олександра Коблова

Формати класів. Classic і Dynamic Yoga 

Перш ніж записатися на йогу варто розібратися які ж є види занять, а ще краще — відвідати спочатку одне, а потім інше заняття, щоб побачити різницю. Так Ви на власному досвіді зрозумієте, що Вам краще підходить. "Йога Поінт" пропонує два формати класів — Classic Yoga і Dynamic Yoga, що відрізняються навантаженням, ритмом і положеннями, у яких затримується тіло — асанами. 

Classic Yoga — це силові статичні асани, спрямовані на зміцнення м’язів-стабілізаторів та створення надійного м’язового корсету тіла. 

Dynamic Yoga — це динамічні послідовності хатха-йоги, що гармонізують м’язовий тонус та дихання, покращують обмін речовин і створюють гарний рельєф, розвиваючи пластичність тіла.

Тобто, під час Classic Yoga ми довше залишаємося у статичних позиціях (асанах), пропрацьовуючи кожен м’яз, а під час Dynamic Yoga — частіше змінюємо положення тіла, зменшуючи таким чином напругу в тілі.

Пам’ятаємо про дихання. Правильне, глибоке, повільне й усвідомлене дихання є важливою складовою йоги. Під час заняття тренер підказує куди дивитися, коли вдихати, видихати, затримувати подих, втягувати, видувати живіт. Вся увага, погляд і відчуття зосереджені на тілі, а якщо точніше — на тій частині тіла, яку пропрацьовуємо у даний момент. 

Абстрагуємося повністю. Відпускаємо всі плани, проблеми і щоденні турботи. І все для того аби досягти ефекту легкості, сповільнити на час занять плин думок, дати їм можливість перегрупуватися у несподівані комбінації, щоб віднайти нові креативні рішення. Тому вдихаємо аромати ефірних олій, насолоджуємось ритмами медитаційної музики, вбираємо у себе атмосферу спокою, рівноваги і гармонії. І не важливо, що було сьогодні, чи які справи чекають попереду, зараз Ви тут, зараз важливо відпочити тілом, душею і розумом. Це час для перезавантаження і відновлення. Це час — тільки для Вас. 

Після заняття відчуваєш невимовну радість і задоволення. Розумієш як це правильно і як це важливо піклуватися про себе. І саме тому почуваєш себе найщасливішою людиною на землі. Відчуваєш себе привабливою, стрункою і спокусливою. Всі тривоги і стратегічні завдання на наступний день відходять на другий план, натомість приходить розуміння, що тривоги не такі і страшні, що немає підстав для зайвого хвилювання і що на усе заплановане вистачить часу. Ти сяєш, посміхаєшся і просто насолоджуєшся життям. Ловиш на шкірі ніжні промінчики сонця, легкий подих вітру і радієш чудовому дню і всьому навколо. Значення і цінність того, що маєш зараз стають очевиднішими, а фундамент для наступних звершень — ще міцнішим. 

Йога — дозволяє перш за все повернути увагу до себе, зануритися у внутрішній світ, відновити душевні і розумові сили і відобразити досконалість цього стану у здоровому, сильному і підтягнутому тілі.

Засновниця студії Yoga Point Олександра Коблова

Інструктор з йоги Олена Курилюк

Підготовка до занять з йоги

На заняття потрібно приходити за 15 хвилин до початку, щоб перевдягнутися, освоїтись, зайняти місце і налаштуватися. Адже, погодьтеся, забігши за хвилину до початку, навряд чи вдасться швидко розслабитися й відчути внутрішній спокій. А це — один із важливих моментів в практиці.

Що брати із собою? Зручний одяг: легінси, приємну кофтинку чи футболку, таку, що не сковує рухи. Краще займатися босоніж, адже так легше втримати рівновагу у різних позиціях. У студії є професійні коврики для занять йогою і після кожного заняття вони дезінфікуються.

Бажано не їсти за 3-4 години до заняття. Якщо ж голод не дає спокою і Ви просто падаєте з ніг, максимум що можна собі дозволити — 3-5 ковтків теплої води чи молока за годину-півгодини до початку тренінгу. Але ні в якому разі не наїдайтеся. Так само й після практики, має пройти хоча б 40 хвилин, а краще година і лише тоді можна пити і їсти. Про це важливо пам’ятати, бо інакше їжа заважатиме і Ваше тіло буде зайняте не йогою, а перетравлюванням.

Інструктор з йоги Олена Курилюк

Індивідуальні та групові заняття

"Yoga Point" запрошує на індивідуальні та групові заняття. Останні відбуваються за форматом малої групи — 10-12 людей. Така кількість осіб є оптимальною і тому тренер може приділити достатньо уваги кожному.

Для тих, хто хоче займатись йогою наодинці, підійдуть індивідуальні заняття. Ви пропрацюєте техніки дихання, положення тіла, зрозумієте основи йоги. Конкретно до Ваших потреб і відчуттів тренер добирає асани, які повторюються стільки разів, скільки Вам потрібно. А ще — це хороший спосіб швидко влитися у груповий потік. Всього декілька занять наодинці із тренером, і можна сміливо переходити в групу.

Інструктор з йоги Олена Курилюк

Засновниця студії Yoga Point Олександра Коблова

Йога для вагітних

Йога для вагітних — особливий вид практики, що допомагає майбутнім мамам насолодитися чудовим станом, зберігати внутрішній спокій, бути у гармонії із собою і малюком. На заняттях Ви навчитеся розслаблятись, краще відчувати своє тіло, справлятися із перепадами настрою, контролювати і свідомо змінювати дихання. Практики йоги знімають біль спини, підвищують тонус м’язів, сприяють швидкому відновленню мами після пологів.

Приходити на заняття можна з 12-го тижня. Якщо й до вагітності Ви займалися йогою і добре себе почуваєте, можна не робити цю перерву. Все індивідуально і залежить від Вашого самопочуття і настрою на роботу, а точніше релаксацію.

Як для вагітних, так і для всіх інших, є правило — під час практики воду не пити. Воду можа лише за півгодини до заняття і хвилин через 40 після. Якщо вже зовсім спраглі, опісля практики сполосніть рот водичкою.

Засновниця студії Yoga Point Олександра Коблова

Йога-фестиваль 

Йога-фестиваль — цілковите занурення у світ йоги, пізнання себе, цікавий досвід і нові знайомства. Це чудова можливість познайомитися із різними підходами й практиками до йоги і Аюрведи. Тут Ви весело проведете час серед однодумців, скуштуєте йогічні смаколики і чаї, знайдете багато цікавої літератури. Всі заняття тематичні, одні присвячені розслабленню, інші спині і хребту тощо. 

Йога на природі

Спів пташок, шум листя, свіже повітря і відкритий простір — "Yoga Point"  запрошує на заняття йогою, що відбуваються на Пагорбі Слави. Беремо все те саме, плюс коврик, якщо у Вас його немає, під час запису повідомте адміністратора і коврик для Вас візьмуть. На даний момент заняття відбувається безкоштовно. Тому всіх, хто хоче порелаксувати на свіжому повітрі — запрошуємо скористатися такою можливістю.

Більше цікавої, корисної та ексклюзивної інформації про йогу знайдете на Instagram-сторінці засновниці "Yoga Point".

Засновниця студії Yoga Point Олександра Коблова

Засновниця студії Yoga Point Олександра Коблова