Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
14 sierpnia 2018

Декоративні елементи дверей

Щоб прикрасити приміщення і надати йому певного шарму, ми зазвичай використовуємо стильні меблі, яскравий текстиль, оригінальні декори чи різні дрібнички. Якісні вхідні та міжкімнатні двері теж можуть бути чудовим доповненням інтер’єру. Золота, срібна ролька, ковані решітки, візерунки, вставки зі скла, декоративні панелі та усілякі елементи оздоблення роблять звичайні двері своєрідним витвором мистецтва. Компанія "Вікна Стиль Трейдінг" пропонує широкий вибір фасадних і міжкімнатних дверей різного дизайну. Тут ви знайдете розкішні двері для свого будинку, стильні двері для ультрасучасних лофтів, оригінальні двері для офісних і будь-яких інших приміщень. Ексклюзивність у всьому — кожен виріб наділений своїм характером, тому які б двері ви не вибрали — вони будуть унікальними. Високоякісні матеріали, безперервний контроль виробництва, використання антивандальної фурнітури провідних європейських і українських виробників — все аби ви могли обрати лише з найкращих варіантів.

У сучасних спорудах вхідні та міжкімнатні дверні конструкції вважаються повноправною частиною загальної композиції дизайну, сьогодні вони виконують не лише свої основні функції (захист, безпека, особистий простір), а й збагачують і освіжають приміщення. Незвичайні двері навіть можуть стати родзинкою стилізованого інтер’єру офісного або житлового простору. Які ж прийоми використовують дизайнери, щоб урізноманітнити зовнішній вигляд дверного полотна?

Витончені багатошарові форми поверхні. Звичайних прямокутних плоских полотен без жодного оздоблення зараз майже немає. Популярні вироби з складною декоративною обробкою із використанням рамок, фільонок і щитів. Така конструкція відмінно підійде для облаштування інтер’єру в класичному стилі.

Скляні вставки. Оздоблення дверей скляними елементами зазвичай використовують для полотен з масиву, елітного шпону і ПВХ. Це можуть бути різноманітні вставки: прозорі або матові, кольорові чи вітражні, гладенькі, рельєфні або з піскоструминним напиленням. Моделі у стилі модерн виділяються химерними формами у вигляді ліній, хвиль й інших фігур.

Фрезерування. Розкішні малюнки на дверному полотні розповідатимуть саме ваші історії. Візерунки на дверях зроблені фрезером дуже акуратні та точні, в них не забивається пил, адже нанесені лінії, вигини і завитушки мають дуже гладеньку поверхню.

Ковані елементи. Фасадні, інколи, й міжкімнатні двері оздоблюють кованими або металевими елементами. Такий дизайн виглядає досить статусно. Ковка може бути ніжною і витонченою, або ж більш грубою, все залежить від заданого стилю, однак вона завжди акуратна і майстерно виконана.

Не менш важливим декоративним акцентом дверей є ручка. Великі, маленькі, вертикальні, горизонтальні, суцільні, переривчасті, рівні, вигнуті, хвилясті, матові, глянцеві — і ще багато хороших варіантів.

Серед можливих оздоблень вхідних і міжкімнатних дверей є багато цікавих дизайнерських рішень, перерахувати та описати їх всі складно. Краще побачити, доторкнутися і уявити їх у своєму інтер’єрі. У нашому салоні-магазині вам нададуть кваліфіковану консультацію й допоможуть підібрати якісні двері різного призначення та дизайну.