Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
6 grudnia 2019

Про святкові пропозиції, подарунки та відкриття нового брендового магазину "Karcher"

Підготовка до Нового року з "Karcher" — це безумовно чудова ідея, адже ми завжди раді допомогти Вам навести чистоту у Ваших оселях, а також вибрати чудові подарунки до свят. 

Клінінг

ТОВ "Добриня сервіс" — офіційний представник німецької фірми "Керхер" в місті Рівне. Це клінінгова компанія, яка професійно та якісно виконує прибирання будь-якої складності технікою "Karcher". Скориставшись послугами клінінгу напередодні свят, Ви можете бути спокійними, що Ваша оселя сяятиме чистотою, а Ви матимете більше часу для себе та близьких. 

Відкриття нового магазину

Також маємо хороші новини — незабаром відбудеться відкриття нового брендового магазину "Karcher" по вулиці Курчатова, 3. Телефон магазину  — (096) 773-77-70.

Слідкуйте за інформацією, знижками і розіграшами щодо відкриття магазину на наших сторінках у Фейсбук та Інстаграм.

У магазині буде представлено розширений асортимент побутової та професійної техніки, нова лінійка хімічних засобів, аксесуари до техніки та багато іншого.

Знижки до зимових свят 

"Karcher" завжди готує безліч вигідних пропозицій та знижок на побутову техніку до Дня Святого Миколая, Нового року, Різдва. І цього року теж. Не пропустіть чудової нагоди! 

А скільки корисних подарунків у нас можна обрати, щоб здивувати близьких потрібними і такими приємними речами. Вже у наявності подарунки під подушку або ялинку для чоловіків: новинка в Karcher — електричний скребок для льоду EDI 4, щоб розчищати скло на машині. Для жінок — незамінний помічник — електричний віконний пилосмок WV 2, для миття вікон, дзеркал, душових кабін.

Серед популярних і незамінних речей: 

Ви також можете придбати подарункові сертифікати на будь-яку суму. 

Чому Karcher? 

Ми зацікавлені, щоб техніка працювала надійно і полегшувала Вашу домашню роботу так, щоб Ви бачили результат.

Менеджери допоможуть зробити правильний вибір, враховуючи Ваші особисті потреби та вимоги.

Скористайтеся лінією побутової техніки, яка працює професійно на Вашій території.

Сяючих Вам зимових свят!