Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
2 maja 2018

Весілля починається із запрошень

Зазвичай, для наречених весілля розпочинається з пропозиції, планування, вибору ресторану, стилю, вбрання та інших передсвяткових справ. А от для гостей усе починається саме з запрошення — воно формує перше враження, налаштовує на необхідний лад, передає емоції та почуття молодят. Сьогодні весільне запрошення набуло нового значення, це вже не просто текстовий носій з датою і часом святкування. Це маленька частинка кохання і тепла, яким ви ділитесь зі своїми близькими, це перше, що побачать гості. Тому дуже важливо, аби запрошувальні листівки стали вашою візитівкою.

Щоб проявити свою повагу, подбайте про запрошення заздалегідь. Не забувайте, у кожного свої плани, і повідомити про дату та місце святкування слід хоча б за місяць, а ще краще за два, якщо весілля припадає на період відпусток. Цей час необхідний для того, аби гості могли підготуватися, а вам це дасть можливість дізнатися, хто зможе прийти, а хто ні, щоб вчасно скоригувати кількість місць у ресторані.

Що стосується дизайну, то майстри "Весільної скарбнички" виготовлять запрошення у будь-якому стилі, враховуючи ваші побажання та сучасні тенденції. Взявши його в руки, гість повинен одразу зрозуміти, що на нього чекає: розкішне торжество чи дружня вечірка на природі. Якщо ви влаштовуєте романтичне квіткове весілля, що потопає в рожевих півоніях, обирайте акварельну поліграфію світлих відтінків, а не лаконічний і строгий дизайн. Для стилю рустик ідеальним буде крафт-папір у поєднанні з зеленню, а для помпезного весілля у вишуканому закладі — декоровані листівки, виконані в техніці високого друку.

Обирайте найкраще для свого весілля! Ще більше цікавих і оригінальних запрошень знайдете у нашій сторінці в Instagram.