Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
15 listopada 2018

Різдвяна історія продовжується тут. Відпочинковий комплекс "Дача"

Вже зараз ми по-трохи починаємо створювати свою різдвяну історію: згадуємо про підготовку до свят, вибір подарунків та прикрас для дому і ялинки. Усі ці трепетні приготування стануть першою главою захоплюючої історії, а щоб її продовження було не менш яскравим і вражаючим, відпочинковий комплекс "Дача" запрошує Вас у свою казку. Затишна місцина за містом де тихо, спокійно і красиво. Привабливі дерев’яні будиночки та альтанки, облагороджена територія, озеро та все необхідне для якісного дозвілля.

Гостинно чекаємо Вас на новорічні корпоративи, Різдвяні свята і в будь-який звичайний день разом із сім’єю, друзями та колегами. Збирайте веселу компанію і гайда до нас. А, можливо, Ви плануєте романтичний вікенд з коханою людиною? Ми допоможемо зробити його незабутнім.

Крім комфортного проживання у котеджах, пропонуємо попаритися у справжній бані на дровах або в чані під відкритим небом. Екстремали можуть потім ще й скупатися в озері чи обтертися снігом, якщо він буде :). Разом із задоволенням Ви отримаєте чудовий оздоровчий ефект, адже відвідування бані здавна вважається цілющим. А купання у теплій воді чану, насиченій мінеральними сполуками, маслами та поживним вітамінами, має не лише косметичний, а й лікувальний ефект.

Також до Ваших послуг мангали із дровами, невеличке кафе, спеціально обладнана ігрова зона для діток, велика парковка при в’їзді на базу відпочинку та відмінний сервіс.

Якщо зимові свята у Вас вже розплановані, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у будь-яку іншу пору, адже святкова релаксуюча атмосфера панує у нас завжди.

Казкових і веселих Вам Різдвяних свят!