Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
20 listopada 2015

"Au-Pair" найпопулярніша міжнародна програма культурного обміну

Впродовж усього життя людина пізнає навколишній світ. І чим більше нової інформації ми дізнаємося, тим відчутніше розуміємо її невичерпність. Центр іноземних мов "EVEREST" дає можливість вийти за межі однієї культури, побачити, як живуть люди інших національностей та вдосконалити свою іноземну мову.

Програму "Au-Pair" уже давно практикують по всьому світу. Наш центр пропонує українцям незабутню подорож за кордон для отримання безцінного мовного і культурного досвіду.

"Au-Pair" — програма міжнародного обміну, що дає молоді можливість пожити в іншій країні у родині іноземців. Харчування, мовні курси, проїзд у транспорті й щоденні витрати оплачує сім’я, у якій живе учасник програми. Натомість, він виконує нескладну хатню роботу та допомагає із вихованням дітей. Термін перебування у родині зазвичай становить один рік.

Назва програми походить від французького слова "au pair", що значить "рівноправний". Тобто учасник програми стає повноцінним членом родини, бере участь у всіх сімейних заходах і ні в якому разі не виконує роль прислуги.

Переваги такої програми очевидні. Іноземна мова набагато легше засвоюється у середовищі, де нею спілкуються постійно. Гість знайомиться з побутом і культурою країни, ділиться власним досвідом і популяризує традиції своєї батьківщини. Це гарна можливість підготуватися до вступу у ВНЗ держави, де Ви перебуваєте, знайти роботу за кордоном, налагодити зв’язки з іноземцями. Для студентів — чудова нагода навчитися самостійно приймати важливі рішення, пожити окремо від батьків. А для любителів подорожувати — мандрівки за кордон без значних фінансових затрат (віза Au-Pair дає право вільно пересуватися по території Шенгену, якщо обрана країна входить до Шенгенської зони).

Центр "EVEREST" для своїх клієнтів пропонує поїздки за обміном у Німеччину. Це одна з найзадіяніших країн у програмі культурного обміну "Au-Pair", адже ця держава фінансово стабільна, а німецькі сім’ї достатньо забезпечені, аби гарантувати гостям комфортне проживання.

З 1-го листопада 2014 року німецьке представництво програми "Au-Pair" скасувало візовий збір розміром 60 євро для українців, зробивши подорожі ще доступнішими.

До учасників програми "Au-Pair" є певні вимоги:

Учасники програми залишають свої позитивні відгуки на сторінці компанії Вконтакті — https://vk.com/topic-80107446_32573556.

Більше інформації про програму "AU-PAIR" шукайте на сайті Центру іноземних мов "EVEREST".