Menu

Запрошуємо на презентацію робіт Ігора Павлюка

Євро-Арт, галерея європейського живопису

Галерея європейського живопису "Євро-Арт" презентує 

виставку інтерактивних портретів 

ІГОРА ПАВЛЮКА — "ONLINE IN RIVNE"

Коли:  22 липня 2021 року  о 17:00

Де: галерея європейського живопису "Євро-Арт" — Рівне, пр. Миру, 4. 

Організатор: арт-група галереї європейського живопису "Євро-Арт".

Галерея європейського живопису "Євро-Арт" підготувала справжню арт-пригоду, виставковий хіт цього літа — яскравий проєкт про людей — виставку інтерактивних портретів нашого земляка Ігора Павлюка "Online in Rivne".

Презентуємо популярне і доступне кожному мистецтво — оригінальний, модний, останній "великий стиль" у сучасній історії мистецтва — поп-арт, як виклик буденності.

Карантинний 2020 рік, який змінив образ сучасності, а разом із ним і наше розуміння життя, показав, наскільки цінним є для нас спілкування. Художники, люди наділені чутливою натурою, завжди тонко помічають подібні зміни і відтворюють свій досвід у предметах мистецтва. Так у Ігора Павлюка народилася ідея створення цілої колекції портретів відомих рівнян, портретів, які випромінюють життя. Тож яскраві, виразні обличчя у тренді цього літа!

Художник втілив на полотні не просто копії реальних осіб, а й унікальний спосіб їх життя і мислення. "Для мене написати портрет людини зовсім не означає зробити їй комплімент, цей портрет має бути насамперед справедливим. І обов’язково відображати найбільш властиву цій людині неповторність. Портрет повинен мати значно більший зміст, ніж просто фотографічне відтворення певного обличчя", — зізнається митець. У тридцяти представлених в експозиції образах майстер сучасного портрету відшукав гармонію правди і краси, підкресливши цікаві деталі характеру своїх героїв. А ще зумів скласти збірний образ Рівнянки!.. Не обмежуючись формою, він активно використав колірні контрасти і певну символіку для звільнення чутливості глядача від шаблонів сприйняття. Ці твори вповні відповідають духу нашої епохи і нескінченному бажанню до нового прочитання знайомих історій.

Справжньою родзинкою виставки є можливість глядача стати співучасником творчого акту. Адже "Online in Rivne" також відповідає на запитання про те, який зв'язок між мистецтвом та реальністю. Навівши свій ґаджет на QR-код поблизу того чи іншого портрету, є змога побачити героя картини у реальному житті та пересвідчитися в ідентичності кожного твору.

Унікальний і неповторний популярний арт захопить усіх, хто цінує експресію, стиль, креативність. Важливо ще й те, що ця виставка також надзвичайно дружелюбна і до тих, хто ніколи не цікавився мистецтвом, бо вона про жагу до творчості, яка йде від серця. Вона не про намагання стати Леонардо. Вона про бажання допомогти людям бачити найкраще у тих, хто поруч. Ця виставка приголомшить кожного своїми відкритими кольорами і щирістю автора.

Виставка інтерактивних портретів Ігора Павлюка "Online in Rivne" триватиме у двох центральних залах галереї "Євро-Арт" з 21 липня по 15 серпня 2021 року.

Для довідки: Ігор  Павлюк   народився   17.02.1969  року  у  м. Рівне. Художню освіту отримав у Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ і Ужгородському коледжі мистецтв ім. А. Ерделі (тепер — Закарпатська академія мистецтв) за спеціальністю "Художня обробка металу". Вільний художник. Живе і працює у Рівному.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з "Євро-Арт"!


Zobacz wszystko

Презентація виставки робіт учнів Художньої студії "Євро-Арт"

Євро-Арт, галерея європейського живопису

  У малих залах галереї європейського живопису "Євро-Арт" 

              відкривається виставка робіт учнів Художньої студії "Євро-Арт"

               "КАРТИНИ МАСЛОМ!" 

Час презентації:  п’ятниця, 9 липня 2021 року, 16:00 год.

Місце: галерея європейського живопису "Євро-Арт" — Рівне, пр. Миру, 4. 

Організатор: арт-група галереї європейського живопису "Євро-Арт".

Dress-code: захисні маски і соціальна дистанція.

Усі ми хоча б раз у житті чули вислів "картина маслом" — тобто те, що варто побачити. "Картина маслом", як і більшість фразеологізмів, має сильний розмовний відтінок і є емоційною оцінкою. А наші ж враження від робіт юних Гогенів і Ван Гогів завжди найяскравіші, емоції – найсвітліші, оцінки – найвищі! Тому уже традиційно, на екваторі року, наш широкомасштабний проєкт "Євро-Арт" для талановитих» продовжує саме виставка робіт учнів Художньої студії "Євро-Арт". І так, їхні "КАРТИНИ МАСЛОМ!" — саме те, що  варто побачити!

Юні автори вразять вас своєю креативністю та недитячим професійним виконанням. Адже мистецький простір галереї "Євро-Арт", де експонуються картини великих художників, майстрів живопису, допомагає їм опановувати закони композиції, вчитися гармонії живопису, вивчати пропорції та перспективне   зображення    об’єктів   навколишнього  світу,  поринати  у  цікаві  та  дивовижні   сторінки історії мистецтва. Утім,  секрет майстерності юних талантів ще й у їхній наполегливості, бажанні вчитися мистецтву, та у  дружньому спілкуванні з наставниками, які вкладають душу у своїх вихованців. Ось рецепт успіху маленьких художників і завжди стовідсоткового захоплення глядачів дитячими роботами.

В експозиції представлено близько сімдесяти неймовірно щирих, творчих робіт на різноманітну тематику, виконаних гуашшю дітьми віком від 5 років та  олійними фарбами підлітками віком 11-16 років. Кожна робота, репрезентована на виставці, неповторна за своїм задумом, композиційним вирішенням, колористичною гамою. 

Представлені роботи приваблюють особливою енергетикою, щирістю і безпосередністю сприйняття,   яскравими   художніми   образами   та особливим  внутрішнім теплим світлом – справжні "КАРТИНИ МАСЛОМ!"

Виставка триватиме з 7 липня по 1 серпня 2021 року.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з "Євро-Арт"!


Zobacz wszystko

Знижки на матеріали для покрівлі

Світ покрівлі, компанія

Компанія "Світ покрівлі" пропонує хороші знижки на товари. Слідкуйте за спеціальними пропозиціями на нашому сайті та купуйте вигідно черепицю різних видів і кольорів, фасадну плитку, гідроізоляцію, сонячні батареї та інші будівельні матеріали й аксесуари. 

Акція діє на постійній основі.

Zobacz wszystko